Jump to content
BulForum.com

Prodava se gazov pistolet


Recommended Posts

imash PM

 

13. Забранени са изолирани постове от сорта "имаш мейл", "имаш ПМ" и т.н. Такива постове се наказват с warn и moderated при ПЪРВО провинение, така че моля - вземете го предвид.

 

 

 

Posledna i kraina Cena: 30 LV !!..

 

Tel: 0889607525

Link to comment
Share on other sites

Aйде бе кво стана нали ти писах за варна ще можеш ли да го изпратиш !? пиши ми на скайп : makaveliyeahnigga

1, nishto nesi mi pisal a do varna nestava sorry

Link to comment
Share on other sites

Не съм от хората които познават оръжието за това искам да попитам за модел,колко милиметров е?

Може ли да се прехвърли на друго име документа(разрешителното)?

Имам интерес и най-вероятно ще го взема,след отговор на въпросите ми.

Link to comment
Share on other sites

Колега,понеже все още газовото оръжие не е на отчет в МВР може да се ползва без разрешително,като е нужно само документ-фактура за закупуването му, без значение на кой на името е закупен.Така като го гледам мисля,че калибъра е 9мм.с универсални боеприпаси. Ако съм успял да помогна-добре иначе това ми е работата.Лек ден....

Link to comment
Share on other sites

Колега,понеже все още газовото оръжие не е на отчет в МВР може да се ползва без разрешително,като е нужно само документ-фактура за закупуването му, без значение на кой на името е закупен.Така като го гледам мисля,че калибъра е 9мм.с универсални боеприпаси. Ако съм успял да помогна-добре иначе това ми е работата.Лек ден....

 

merci za obqsnenieto :) i m/d tochno taka e 9mm imam i dokument ( moje da se kaji razreshitelno na moi ime )

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...