Jump to content
BulForum.com

Проблем с лаптоп


Recommended Posts

Имам MSI GX-700 и от бая време имам мн странен проблем: След всеки 30-40 секунди игра при примерно 40-50 ФПС ,фпс-то пада до 5-6 за по 5-10 секунди и после пак се оправя.Смених бая драйвери за ВГА-то,купих подложка,която да повдига лаптопа (за да не се нагрява) но пак същия проблем.Някакви идеи?Предложения?

Link to comment
Share on other sites

Имам MSI GX-700 и от бая време имам мн странен проблем: След всеки 30-40 секунди игра при примерно 40-50 ФПС ,фпс-то пада до 5-6 за по 5-10 секунди и после пак се оправя.Смених бая драйвери за ВГА-то,купих подложка,която да повдига лаптопа (за да не се нагрява) но пак същия проблем.Някакви идеи?Предложения?

Ами ако е някоя нова тежка игра може да му идва в повече на видеото.Пробвал ли си да преинсталираш?Кажи му параметрите на тоя лаптоп че не ми се търси сега.

Link to comment
Share on other sites

Да не прегрява видеото?

Като за начало отвори го, почисти ако е нужно охлажданията и смени пастата.

Май е с 8600GT, виж ако показва температура пусни си еверест или нещо такова и като почне да влачи погледни градусите.

Link to comment
Share on other sites

Определено прегрява видеото, виж му температурите в интервала с ниско FPS.

Но странното е че се оправя след 10 сек... едва ли успява да се охлади за толкова време.

Link to comment
Share on other sites

имам следния проблем с лаптопа буквите на клавиатурата "u ; i ; o ; p ; j ; k ; l ; n; m" ми се показват, Като числата от 1 до 9. Къде може да е проблема в уиндоуса или нещо от лаптопа. Извинявам ce, че пиша в тая тема....

 

 

bakara - много ти благодаря, това беше проблема Fn+NumLk и се оправи

Link to comment
Share on other sites

имам следния проблем с лаптопа буквите на клавиатурата "u ; i ; o ; p ; j ; k ; l ; n; m" ми се показват, Като числата от 1 до 9. Къде може да е проблема в уиндоуса или нещо от лаптопа. Извинявам ce, че пиша в тая тема....

 

Най вероятно ти е натиснат Fn бутона, или ти е включен NumLk.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...