Jump to content
BulForum.com

баскаса за кола 2х250вата


Recommended Posts

Баскасата е марка TANDER ne e не е активна с 2 10 инчови баса и 2 пищялки

ако имате добро стъпало така тресе че имаш чуството че ша пукне стъклата

касата е купена от TEHNOLUCS преди около месец за 134 лева за това мисля че 100 лева е разумна цена

снимки може да видите тук

da poqsnq baskasata se prodava za6toto si vzeh aktivna

Link to comment
Share on other sites

jeimison, аз мога да дам и повече от 50лв, но ще ти отговоря във вторник примерно. И определено ще трябва да се види и чуе...

Link to comment
Share on other sites

taka, kato gledam.. ako mi haresa na zvuk, moga da predloja 50lv :)

за 50 лева мога да ти пратя снимка по пощата ако си навит даи си адреса и ако се обадиш до 15 мин ще ти сложа и рамка

Link to comment
Share on other sites

jeimison, аз мога да дам и повече от 50лв, но ще ти отговоря във вторник примерно. И определено ще трябва да се види и чуе...

теди- кинг ако не я продам до тогава може да се обадиш да я видиш чуеш и да се спазарим

Link to comment
Share on other sites

Ще питам един приятел за касата.Вчера е гледах в Технополис и беше ако не се лъжа ~ 148 лева.Там отказаха да ми я пуснат.. ,но иначе има около 2х 75w max 2х 80w реални , което хич не е малко! .За едно стъпало ВИКИВАТ е супер!Предложи цена и ще го питам B) .

Проблем е , че няма да влезе в багажника на Калибра..

Link to comment
Share on other sites

Проблема е ,че калибрата е с газова уредба, на която бутилката е на мястото на резервната гума.Сега гумата е в багажника.Но ако предложиш добра цена ще измислим нещо.Ако все още не си я продал ми кажи колко и искаш.Не съм от тези , които се подиграват с цената.Знам колко струва в магазина, знам какви са ивъзможностите на касата.

Link to comment
Share on other sites

6tom botilkata e na mqstoto na rezervnata guma zna4i bagajnika e svoboden a predpolagam gazovata ima i van6eno zarejdane

i vsepak koito iska qka muzika trqva da se li6i ot prostranstvo v bagajnika

nqma drug na4in

Link to comment
Share on other sites

a ako bagajnika mi e otpred? :>:>:>

da li e ot pred bagajnika ili ot zad toi se e bagajnika a az kazah 4e trqbva da se li6i6 ot malko mqsto v bagajnika pak dori i toi da e na tavana :P :P :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...