Jump to content
BulForum.com

Не ми работи клавиатурата


Recommended Posts

EDIT: Проблема е решен, а решението под-долния пост.

 

Лаптопа е таблет HP по-точно.

Ползвах го обарнат/с екрана към клавиатурата/, след което си го върнах в нормално положение и забелязах, че не работи никои бутон от клавиатурата, Touchpad-а работи.

Рестартирвах, гледах настройки, кво ли не и... нищо.

Според мен е от windows-а, но не видях да има Disable device :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Въобще ли не реагира клавиатурата ?

Като се пуска никаква реакция ли няма от страна на клавиатурата num, caps & scroll lock копчетата като ги натискаш лампичките светват ли ?

 

Предполагам жицата на клавиатурата ти се е откачила по някакъв начин, ако има гаранция го давай там, ако няма го отвори и виж дали всичко е наред с кабела.

Link to comment
Share on other sites

Еми никаква няма. Volume бутоните светят, но и те не реагират. Също и бутона за вкл/изкл. на тъчпада :S

Е възможно ли да е това решението... и аз не съм го подмятал, че да има напрежение някакво...

АКо преинстална win-а?!

 

EDIT: Махнах батерията за 5 секунди, сложих е пак и ...Voila - както казват французите :)

Явно това е бъг на повечето таблети. Като стоят дълго време като таблет и им се заключват клавиатурите.

Имах и аз съмнения за такова нещо ма не можах намеря такава ф-я :)

Може да се затвори темата вече, дано да се окаже полезна за някой ;)

Link to comment
Share on other sites

Преди да се включи WIN-a

 

F2, 3, 4, 11

 

работят ли, пробвал ли си да влезнеш в BIOS ?

 

Ако при Буутване работят, значи нещо Бозата се е омазала нещо, слагай нов

Ако обаче и при boot-ването не ти ряботят....лошо

 

 

Имах Aspire One, преди време, метнах го на леглото 1 ден като се прибирах след даскало (метнах го щото меко на леглото, "кво може да му стане" :D ) и тогава му се беше разместил кабела за клавитурата, чудих се чудих се кво може да е и реших да го отворя, кабела беше на криво и никва реакция от страна на клавиатурата,

вкарах го тръгна без проблем.

Link to comment
Share on other sites

EDIT: Махнах батерията за 5 секунди, сложих е пак и ...Voila - както казват французите :)

....

Може да се затвори темата вече, дано да се окаже полезна за някой ;)

 

 

Преди да се включи WIN-a

 

F2, 3, 4, 11

 

работят ли, пробвал ли си да влезнеш в BIOS ?

 

Ако при Буутване работят.............

 

 

:lol: очевидно след операцията с махането на батерията вече работят... ама чукча писател...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...