Jump to content
BulForum.com

Търся дъно + процесор


Recommended Posts

Та търся дъно и процесор, както сте видяли. Може да е някой Duron или Athlon, а дъното да е с KT133A чипсет. Друг вариант е Pentium3 или Celeron Coppermine с дъно за него (чипсета да е на Intel - BX или i815). Ако има някой Tualatin на далавера няма да откажа. Частите са за един приятел, предложенията пишете в темата.

Link to comment
Share on other sites

Не се притеснявайте, пишете. Процесора и дънцено могат да стигнат до моя приятел и по-различни пътеки, така че ако имате само едното пак предлагайте.

Link to comment
Share on other sites

Не се притеснявайте, пишете. Процесора и дънцено могат да стигнат до моя приятел и по-различни пътеки, така че ако имате само едното пак предлагайте.

Bratle ia kaji,kolko parichki mojesh da dadesh za moita Tualatin-ka na 1Ghz klokva se bez nikvi griji na 1460 i sega si bachka taka ne pomnia veche ot koga!Dunoto e QDI Synactyx 5EP/5Ei s chipset na intel 815 kum tia raboti pribavi i naskoro kupenia Sprire WhisperRock IV shototo,ako resha da gi maham ne mi zanimava da go davam otdelno!Moje,da dadesh i cena za 512RAM 2X256 V-Data.......no,ako predlagash po malko ot 110lv. prosto nedei zashtoto imam client za tazi cena!............a i kutiata sus zahranvneto i za tiah,ako te interesuva predoji niakvi stinki!ako eventulano ofertata ti e dobra,moje i da se razdelia s tezi scapocenni komponenti za smetka na niakoi-oshte po ubavi :woot

P.S.Predpolagam znaesh,che prodavam i VGA...taka,che tvoia frend moje da se sdobie eventualno s ciala konfiguracia,ako ima nujda................BTW,ako se nameri klient za vsichko bih prodal i novia mi HDD(na po malko ot 2 meseca).....WD 80GB 8MB Cash pamet(zashtoto razbira se shte si vzeme duno s podrujka na novite SATA)!Moje i drugi da prelagat oferti......ako me zaiteresuva niakoia moje i da napravim sdelka!

P.S.2 Po otdelno neshtata vaobshte ne mislia da gi davam!

Link to comment
Share on other sites

@JoroBoy

За дъното и процесора ти давам общо 75лв., паметта не ми трябва. Ако си навит ми пиши, а ако не пак пиши, че да огледам другите предложения. Много е вероятно ако стане работата да имам нужда и от кутия+захранване - давам 15лв. за нея.

 

@iv_laz

Имам те в предвид.

Link to comment
Share on other sites

@JoroBoy

За дъното и процесора ти давам общо 75лв., паметта не ми трябва. Ако си навит ми пиши, а ако не пак пиши, че да огледам другите предложения. Много е вероятно ако стане работата да имам нужда и от кутия+захранване - давам 15лв. за нея.

 

@iv_laz

Имам те в предвид.

Za 75lv absurd da se razdelia s tezi komponenti!!!

Link to comment
Share on other sites

@JoroBoy

Както кажеш, но ако след време решиш да ги махаш нещата свиркай.

EDIT: Гледам също че предлагаш отделно и дъното. Ако го продадеш аз давам за процесора 35лв.

 

 

 

 

Значи положението е следното, има процесори Duron значи търся едно дънце с KT133A чипсет и работата става. Предлагайте!!!

Link to comment
Share on other sites

@MANOWAR

Ами то нещата са за Йордан и ми се щеше да са малко повече мегахерците. Ти до колко го клокваше твоя Celeron???

Link to comment
Share on other sites

@JoroBoy

Davash li procesora, cpu-to i kutiqta sus zahranvaneto za 100 kinta, Imash PM !

Ami eto ceni za tezi deto se intersuvat!

Duno 60lv

CPU 40lv

Cooler 10lv

kutia+zahranvane 20lv

2X256 SDRAM 110lv

Ili obshto pravi 240 kinta!

Neshtata se prodavat po slednia nachin eventulano!!!Ili edin klient vzima vsichko ili niakolko klienta vzimat vsichki komponenenti bez ostatuk!!!

Poneje ne moga da sedia bez komp. eventualnia kupuvach idva testva ostavia kaparo za da e sigurna rabotata i do edna sedmica sled tova spored zavisi kolko burzo shte nabavia novite elementi vzema neshtata!

Link to comment
Share on other sites

@JoroBoy 120lv vednaga cash za duno+cpu+cooler+kutiq+power! :angry:

Cenata ne podleji na komentar poradi prostata prichina,che oshte ne sum reshil tvurdo dali shte gi prodavam demek niamam zor!Za tezi neshta koito iskash cenata e 130lv i nito stotinka po malko,komponentite sa mnogo kachestveni i rabotiat otlichno v ekip,ako reshish zapoviadai da gi testvash i da se uverish!No sdelka eventualno shte ima sled kato moga da prodam vsichko i razbira se s kaparo ot strana na kopuvacha inache prosto niama variant....prosto ne mi se sedi bez PC!Ako iskash napravo suberi cialata suma i togava shte govorim......mislia,che za 240lv si zaslujavat neshticata! ;)

Link to comment
Share on other sites

@JoroBoy

Стига де, какво е това капаро за чарколъци втора употреба???? Това и за нови неща не го искат, остава да кажеш, че и гаранция даваш :D Така няма да продадеш нищо.... Цените ти горе-долу стават, ама за дъното си се изхвърлил много яко, та това е почти $40. Виж за тази цена какво се продава:

 

http://hardwarebg.com/forum/showthread.php?s=&threadid=29303

 

Ще се съгласиш, че Intel845PE е доста по сериозно (и по ново) дъно от твоето.

Не ти пиша от гледната точка на купувач, а просто ти помагам. С подобни цени скоро няма да направиш ъпгрейд.

Link to comment
Share on other sites

@JoroBoy

Стига де, какво е това капаро за чарколъци втора употреба???? Това и за нови неща не го искат, остава да кажеш, че и гаранция даваш :D Така няма да продадеш нищо.... Цените ти горе-долу стават, ама за дъното си се изхвърлил много яко, та това е почти $40. Виж за тази цена какво се продава:

 

http://hardwarebg.com/forum/showthread.php?s=&threadid=29303

 

Ще се съгласиш, че Intel845PE е доста по сериозно (и по ново) дъно от твоето.

Не ти пиша от гледната точка на купувач, а просто ти помагам. С подобни цени скоро няма да направиш ъпгрейд.

Abe bratle az zor niamam!A v tia forumi e pulno sus neseriozni hora mnogo dobre go znaesh!!!Niakoi shte mi kaje da vzemam gi i kato doide momenta za plashtane zapochva se edno:"Ami to sega niamam pari,nemrih drugi i.t.n."i az ko da prava togava shte platia novite neshta i starite da si gi bia v glavata li???Nikoi ne sum karal nasila da kupuva neshto,koeto prodavam taka,che mislia che kakvito i uslovia da opredelia za prodajbata sum si v pravoto drug e vaprosa na koi mu iznasia ili ne,ama men tova ne me kusae!!!Pozdrav! ;).......sega vidiah linka deto si mi go dal i poneje znam,che razbirash dosta ot PC-ta aide kaji QDI ili GB e po dobro,kato proizvoditel!(mislia,che cenata e dobra i duna s takuv chipset sa dosta turseni)

Link to comment
Share on other sites

@JoroBoy Shtom si navit za 130lv teza neshta da gi zema, bez ram-ta koqto e 110lv, naprao da se razberem da idvam da gi vidq kak rabotqt i da gi zimam! I ako moje po-burzo da stane, shtot parite gi durja oshte ama neznam kakvo shte mi shtukne v glavata i she zema da gi izhar4a za gluposti nai-nakraq! Taka, che ako si navit da gi zema za 130lv, naprao da se razbirame i da ne gubq pove4e vreme plz :wir

Link to comment
Share on other sites

@JoroBoy

Всеки сам си определя условията за продажба, само че така (капаро, предварителни условия и т.н.) трудно ще заформиш сделка. Колкото до цената на дъното, висока е. С бая зор може да го вземе само някой завалия дето си е офазил дъното и се чуди какво да си прави Туалатин-а.

GB и QDI са в един ценови диапазон, не правят проблем ако са с Intel-ски чипсет.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...