Jump to content
BulForum.com

Malko taktika za naprednali


drax

Recommended Posts

Tiya dni tryabva da izleze MOO3 za neprosvetenite "Master of Orion 3" ako nyakoy ya izrovi molya da ya upl :)

 

Sushto taka bih iskal da zapitam za nyakoi drugi malko po stari turn based strategii

Battle Isle 3

Battle Isle 4 - tova go imam na RIP obache ne moga da kacha poslednite patchove taka che ako nyakoy ima crack-nat patch :((

(ako ima interes kum rip-a shte go kacha)

Panzer General-Scorched Erath (imam Panzer 3D na RIP ako nyakoy se interesuva kazvayte)

 

Naposleduk mnogo doskucha toya janr, ako nyakoy znae svyastna igra, koyato da ne e napravena za debili molya da me svetne

Link to comment
Share on other sites

Kachih Jagged Alliance 2 ako nyakoy go vulnuva

 

za nezapoznatite: ako haresvate UFO(X-Com) i taya shte vi haresa imate si vzvod-ove ot naemnici(ima dosta personaji) vie si gi naemate vie si gi (do)obuchavate(vuorujavate,lekuvate abe pulen kontrol mogat da se naemat nyakoi NPC-ta :) ) i trepete(moje da se utrepe vseki) loshite ima dosta dobri vuzmojnosti za razvitie na kompleksni taktiki naprimer:

- kak se prevzema sgrada tupkana s gadove bez da vi zastrelyat nay cenniya agent :)

 

tova e edna ot malkoto igri napraveni da se priklyuchvat po razlichni nachini i defakto v neya osven nachaloto nishto ne e zaduljitelno

 

ako nyakoy ima "JA2 Unfinished Business"(Ne sum siguren addon li e ili otdelna versiya) molya da go upll

sushto taka ako nyakoy e podkarval mod-ove interesuva me s koya versiya na JA i koy mod

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...