Jump to content
BulForum.com

Въпрос за "бонус глас" на ЕК


Recommended Posts

здравейте от скоро имам бонус глас на евроком и още от началото имам проблеми мисля че не са коректни щото уж имам 75мин безплатни

към градски и международни стационарни номера а са ми начислили разговори за 35мин а аз съм говорил не повече от толкова общо и сега трябва след всеки разговор да си проверявам сметката ,обадих се и им казах че се съмнявам за грешка понеже не се показват повече разговори а ми отговориха че се показвали само тези които са след 75 те безплатни минути ,

някой знаели каква разпечатка трябва да се показва за сметката само за плащане или цялото потребление за месеца

щото така то за кво ми е тоя телефон всеки път да го проверявам и да го засичам

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
здравейте от скоро имам бонус глас на евроком и още от началото имам проблеми мисля че не са коректни щото уж имам 75мин безплатни

към градски и международни стационарни номера а са ми начислили разговори за 35мин а аз съм говорил не повече от толкова общо и сега трябва след всеки разговор да си проверявам сметката ,обадих се и им казах че се съмнявам за грешка понеже не се показват повече разговори а ми отговориха че се показвали само тези които са след 75 те безплатни минути ,

някой знаели каква разпечатка трябва да се показва за сметката само за плащане или цялото потребление за месеца

щото така то за кво ми е тоя телефон всеки път да го проверявам и да го засичам

 

proverka.ekk.bg там можеш да видиш колко си говорил, до каде си говорил и как си изразходвал минутите ти

Link to comment
Share on other sites

вече видях но полза няма щото има безплатни минути само за EU а за останалите страни

МОЖЕ да се провеждат разговори ,ако не ви притеснява доста лошото качество на услугата която е на светлинни години от бтк ,добре че поне градските разговори са с добро качество

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...