Jump to content
BulForum.com

Продавам Ауди А6,1996,комби,син цвят


Recommended Posts

Продавам Ауди А6,1996,комби,син цвят сас Газов Инжекцион.Колата патува изцяло във чужбина,всички консумативи са сменени.Леки забележки по копето.Цената е 5999лв.Вазможен лек кометар за сериозни копувачи.Има и CD,дистанционно.Всички екстри за модела,перфектно работещ климатроник.Цената е без джантите...........цената е с желязни джанти и комплект зимни гуми.Причина за продажба-имам нов автомобил.SKYPE:radko.zolov tel.0885444078

http://www.vanilca.snimka.bg/album.php?album_id=405669

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Хубаво беше на снимките да покажеш дефектите на купето а и под друг ъгъл че нищо не се виждя от боятар лака и т.н., ... не знам защо си снимал емблемата, можем да четем че е ауди..

Link to comment
Share on other sites

Хубаво беше на снимките да покажеш дефектите на купето а и под друг ъгъл че нищо не се виждя от боятар лака и т.н., ... не знам защо си снимал емблемата, можем да четем че е ауди..

Мисля, че ако си заинтересован ще дойдеш да я видиш а не да пишеш коментари без полза.....само и само да се изкажеш. Ела погледни отблизо дефектите.

Link to comment
Share on other sites

С това отношение няма да дойда..., имах интерес за колата но щом мислиш че само искам да се изкажа мерси за оценката.

Помни че клиента винаги е прав и бъди по търпелив, забележката ми не беше нито заяждаща се просто нищо не се вижда нито лака нито линията.

Успех с продажбата.

Link to comment
Share on other sites

С това отношение няма да дойда..., имах интерес за колата но щом мислиш че само искам да се изкажа мерси за оценката.

Помни че клиента винаги е прав и бъди по търпелив, забележката ми не беше нито заяждаща се просто нищо не се вижда нито лака нито линията

 

Прав е човека

ако наистина беше заинтересован въобще нямаше да пишеш

в форума а щеше да си на място и да я гледаш

Така че това твойто си е чисто трупане на постове

и отговора ти на моя също ще е просто трупане на бройка.

Ако си имал интерес да си я купил вече, всичко останало са пълни глупости

А с това че си имал интертес ама вече нямаш още веднъж доказваш

писанията ми горе.

Успех на продавача,

Успех и на теб - и дано си купиш някога Ауди

Link to comment
Share on other sites

Прав е човека

ако наистина беше заинтересован въобще нямаше да пишеш

в форума а щеше да си на място и да я гледаш

Така че това твойто си е чисто трупане на постове

и отговора ти на моя също ще е просто трупане на бройка.

Ако си имал интерес да си я купил вече, всичко останало са пълни глупости

А с това че си имал интертес ама вече нямаш още веднъж доказваш

писанията ми горе.

Успех на продавача,

Успех и на теб - и дано си купиш някога Ауди

Да не го кажа аз за трупането на постове, го направи ти - мерси! Мисля че една снимка за продажба на автомобил е да се придобие обща представа за колата - марка,модел,цвят,общ вид и подобни неща, тва не са нови маратонки да речем, ако тръгна да снимам драскотини или други недостатъци......ами ако снимам и плюсовете да речем....безброи никому ненужни снимки..........

5799 лв....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...