Jump to content
BulForum.com

Chronos Video Shuttle II ?


Recommended Posts

Купих си го този тунер и си търсих драивери за XP и като инсталирам тунера и пусна iuVCR Send error и за повече инфо да кликна , като кликна ( Error signature AppName: iuvcr.exe AppVer: 4.7.2.285 ModName: ole32.dll

ModVer: 5.1.2600.136 Offset: 000771b4 ) и после пак за повече инфо да кликна и като кликна (C:\DOCUME~1\Eack\LOCALS~1\Temp\WER62.tmp.dir00\appcompat.txt ) ми изписва кво пише в тва ткст .Със TVR програмата пак същотао ,а с ATV2000 показва : Error loading device driver WinDrvr.sys ;

и като цъкна океи : Cannot load BT8x8 driver; и пак океи : Cannot initializeBT848/878 interface.Make sure driver is installed properly; после пак натискаш океи : Cannot initialize TV card, make sure your hardwere and drivers are installed properly ! ; и тва е .

А като сменя ole32.dll с някое от интернет пак същото става .

 

Накой ако има идея кво да правя или да знае драивери каде има дето да работят да помага че ми омръзна (и продавача никав не се появява да го питам) :(

Link to comment
Share on other sites

oleee i az imam takav tuner ! Goliam bokluk e! Vzeh si go predi 3 godini i dadoh edin kup pari za nego. Imam draiveri za nego za XP, ste ti gi kacha ama ne sega zastoto barzam... zaminavam na hija :) No utre se vrastam i ako vse oste si tarsish draiveri ste ti gi sloja. Nomera e che ne triabva da gi instalirash ot SETUP-a, a rachno. Mahash vsi4ki draiveri koito si slojil, posle restartirash Win-a i kato ti kaje FOUND NEW HARDWARE, mu posochvash kade sa ti draiverite... taka stava :)

Nooo mnogo si se nabutal za toz tuner :cry

 

Edinstvenata programa posle za gledane na TV s toia tuenr koiato stava e bTV, tazi koiato idva s nego e mnogo ama NAISTINA MNOGO zle :)

Link to comment
Share on other sites

;) Значи има начин да си го подкарате тоз тунер под хр

И аз така в началото докато се светна за особенностите на инсталацията

Значи като му сложиш софтуера от setup ;) рестартираш

и после add/hardware. оставяш компа да си търси сам и после от списъка който ти дава му посочваш video**** и му даваш пътя на мястото където е драйвера. повтаряш процедурата няколко пъти

и това е :D

http://www.warez.ru:8080/FTP/Pictures/CARROT/TV%20tuner.JPG

ето как изглежда

Link to comment
Share on other sites

Под Уиндоус 98 тръгна . После ако kaloianiliev ми даде драивери ша пробвам за XP . А и на CARROT много ти е лош сигнала бе !

И някой да знае каде има декодери за HBO.

Link to comment
Share on other sites

Мерси на всички за помоща . Инсталирах си BTV и тръгна.

Обаче има друг проблем-има смущения в звука (като мърдам ми6ката и натискам копчета ,а дори и без тях постоянно бу4и ) .Някъв филтър за звука ли ми трябва кво ?

Link to comment
Share on other sites

Така е ама за тез парички толкова ;) решение е да намалиш почти до край line in от Volume Control - поне аз друго не успях да измисля след едноседмична борба, но ако изнамериш нещо не се срамувай да споделиш ;)

Link to comment
Share on other sites

изнамерих един форум дето са писали почти за всички тунери та и нашия го има земи прочети и ти(ша ти е от полза)

Link to comment
Share on other sites

:D Дай един линк към този форум да погледна. В интерес на истината аз в началото бях такъв ентусиаст, че даже на производителя писах. Хихи отговориха ми :D без майтап.

имаше доста инфо из руските форуми, но не намерих точно за този модел.

Плс дай линк да погледна :D

Link to comment
Share on other sites

:D Дай един линк към този форум да погледна. В интерес на истината аз в началото бях такъв ентусиаст, че даже на производителя писах. Хихи отговориха ми :D без майтап.

имаше доста инфо из руските форуми, но не намерих точно за този модел.

Плс дай линк да погледна :D

Аз мисла че съм го сложил ,а съм забравил :)

http://www.data.bg/forum/viewtopic.php?t=4...f18bdac85d7749b

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...