Jump to content
BulForum.com

Продавам лаптоп на части ( или купувам дъно )


Recommended Posts

Лаптоп-а е Toshiba Satelite : ТУК са спецификациите.

 

Купувам дънна платка ( която си замина и това е причината да се продава на части ) или продавам на части на следните цени :

 

Processor Celeron® M processor 410A (1.5GHz, 1MB L2cache) - 40лв.

Memory, Std. 512MB (DDR2 @ 667) - 10лв.

Hard Drive 60GB SATA (5400rpm) - 40лв.

CD-ROM, CD-RW, DVD DVD Super Multi drive DL - 35лв.

Display WXGA 15.4" 1280x800 - 120лв.

Battery Battery life 1:35 - 60лв.

Зарядно : - 25лв.

Пластмаси ( панти , корпус и т.н.) - 30лв.

Клавиатура : - 30лв.

Тъчпад : - 20лв.

 

ВСИЧКО ЗАЕДНО = 235лв. ДАВА СЕ ЗА 180 :)

Цените има вариант да се коментират.

ТУК или на ЛС :)

Link to comment
Share on other sites

А дъното не може ли да се ремонтира?

Какво му е изгоряло?

 

Благодаря ти за интереса, колега, единия от 2 та кондензатора доколкото мога да предположа - не пали и няма признаци на живот.

Лаптоп-а е на приятел, който го е дал за почистване в някаква фирма и ... до там :(

Поздрави :)

Link to comment
Share on other sites

Имам интерес към матрицата - дай малко информация - какъв модел е, лъскава/матова...

Ти нали беше от София - праща ли ти се с куриер евентуално.

Link to comment
Share on other sites

Имам интерес към матрицата - дай малко информация - какъв модел е, лъскава/матова...

Ти нали беше от София - праща ли ти се с куриер евентуално.

 

Здравей, да от Сф съм, но след 2-3 седмици мога да мина през Пд ако до тогава все още имаш интерес (или не се е продала).

Матрицата е леко матова - изрядна е - днес я тествах на друг лаптоп.

Модел ... Widescreen TFT 1280 x 800 ( WXGA ) от серията L30 .

Поздрави :)

Link to comment
Share on other sites

Извинявай, под дисплей 15.4" помислих само матрицата, сега разбирам, че продаваш всичко (инвертори, пластмаси).

На мен ми трябва само матрица, която ще се слага на лаптоп Dell, затова ми трябва точния и модел, да видя ще стане ли.

При положение, че се продава всичко нямам интерес, ако ти се занимава да продаваш отделно пластмасите, инвертора и матрицата кажи.

Link to comment
Share on other sites

Извинявай, под дисплей 15.4" помислих само матрицата, сега разбирам, че продаваш всичко (инвертори, пластмаси).

На мен ми трябва само матрица, която ще се слага на лаптоп Dell, затова ми трябва точния и модел, да видя ще стане ли.

При положение, че се продава всичко нямам интерес, ако ти се занимава да продаваш отделно пластмасите, инвертора и матрицата кажи.

Поради факта, че едва ли някой ще се интересува от инвертори, пластмаси и т.н. БЕЗ матрицата .... няма никакъв смисъл да се продава без тях - т.е. със или без тях - цената ще е същата, иначе не е проблем да ти я обезкостя (ако не съм я дал до тогава де) ;) :)

Поздрави :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...