Jump to content
BulForum.com

Капаци за тоалетна чиния


Recommended Posts

Предлагам за продан 4 2 1 брой капак за WC от МДФ

Остана 1 брой

image-38CE_4A4922F3.jpg

 

Цена 15лв 12лв за брой

 

Отлично качество Произведени в Германия

Въпроси и мнения в темата или на тел 0895 937297 (8h - 20h)

Намират се в Асеновград

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Това отпада! Останаха 2 броя!

 

...Капаците ги взе моята дъщеря,.. аз й казах, че, като са по 10 лева, да вземе ПО 2 броя - за дома и за вилата. Тя, явно, не ме е чула за опцията "Цена 40лв за четирите броя накуп!",.. след като са се прибрали, тя ми обясни, че не са по 10, а по 12 лева и даже искахте 15 :blink:.. затова тя взе само 2 броя.

Ако имате път до Пловдив и ще я "върнете" отпадналата опция, бих доплатила за останалите 2 бр. капаци.

Link to comment
Share on other sites

...Капаците ги взе моята дъщеря,.. аз й казах, че, като са по 10 лева, да вземе ПО 2 броя - за дома и за вилата. Тя, явно, не ме е чула за опцията "Цена 40лв за четирите броя накуп!",.. след като са се прибрали, тя ми обясни, че не са по 10, а по 12 лева и даже искахте 15 :blink:.. затова тя взе само 2 броя.

Ако имате път до Пловдив и ще я "върнете" отпадналата опция, бих доплатила за останалите 2 бр. капаци.

 

Няма проблем да ви ги дам и останалите, но не е ставало и дума за четирите броя , и затова ги е взела по 12лв/бр , а и не съм искал 15лв за брой , тъй като малко по-рано съм свалил цената, вижте темата.

За сега няма да пътувам до Пловдив , но ако искате обадете се и елате пак да ги вземете.За вас опцията ще важи.

Пишете да ви ги запазвам ли или не ! И един номер за връзка, моя го знаете.

 

Поздрави!

Link to comment
Share on other sites

Няма проблем да ви ги дам и останалите, но не е ставало и дума за четирите броя , и затова ги е взела по 12лв/бр , а и не съм искал 15лв за брой , тъй като малко по-рано съм свалил цената, вижте темата.

За сега няма да пътувам до Пловдив , но ако искате обадете се и елате пак да ги вземете.За вас опцията ще важи.

Пишете да ви ги запазвам ли или не ! И един номер за връзка, моя го знаете.

 

Поздрави!

 

Благодаря, но ще се откажа - няма да Ви занимавам с причините: нищо лично, проблемът е в "моите" шофьори и "..навика ми да се презапасявам.." :(

 

Лек ден .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...