Jump to content
BulForum.com

Външен HDD за лаптоп


Recommended Posts

Възможно ли е да се направи преходник, чрез който да вържа нормален диск на мястото на оригиналния на лаптоп? :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Възможно ли е да се направи преходник, чрез който да вържа нормален диск на мястото на оригиналния на лаптоп? :wacko:

Ако си умел,сръчен и знаеш за какво служи поялника "и лап-топ не е в гаранця" можеш :) Само дето нормалня ХДД ще трябва да е отвън на лап-топ защото вътре няма място :woot

Link to comment
Share on other sites

Ясно, че ще е отвън :P Поялник съм виждал няколко пъти :D Само че нямам схема на конектора на лаптопа. За IDE-то имам. А лаптопът отдавна не е в гаранция. Така като го гледам -от 96-97ма :D И мисълта ми беше, ако някой е правил, да даде акъл, да не откривам топлата вода.

Пък батерията и без тва е свършила и бачка само на AC. Въобще това е един много специален :punk ThinkPad на 300MHz, ама е без пари, та ако може да го пусна-хубаво.

Link to comment
Share on other sites

Ясно, че ще е отвън :P  Поялник съм виждал няколко пъти :D  Само че нямам схема на конектора на лаптопа. За IDE-то имам. А лаптопът отдавна не е в гаранция. Така като го гледам -от 96-97ма :D  И мисълта ми беше, ако някой е правил, да даде акъл, да не откривам топлата вода.

Пък батерията и без тва е свършила и бачка само на AC. Въобще това е един много специален :punk  ThinkPad на 300MHz, ама е без пари, та ако може да го пусна-хубаво.

Ако решиш да почерпиш......и да се разделиш с някои лев ще ти дам оригинален преходник ;)

EDIT:

Ako ne ti se avat pari..shte ti go dam za da si napravish i ti takyv ;)

Link to comment
Share on other sites

Batko32, кажи цена. И почерпка ще има...

Ако ти се дават 10Лв...ок ако не..Частите струват около 5Лв във КвазерЕЛ "на Сточна гара"

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...