Jump to content
BulForum.com

Madden2003


vbn

Recommended Posts

Na4i sq tegli6 si porgramata nare4ena Deamon Tools ot Warez Win_Appz installva6 go. Posle dava6 Mount Image i zaregda6 .cue file koito varvi s .bin file i si gotov (Tva za 1000den pat go obesnqvat vav foruma ina4e NP) :)

Link to comment
Share on other sites

aaaaaa...10x!!!Az namerih nqakvi v www.greenspun.com/bboard/q-and-a-one-category.tcl?topic=GameErS%20Zone.&category=Pc%20games. deto kazvat che trealo toqa .bin da se kachi na CD i togava sichko bilo OK.

10x!!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Da naistina Fifa-ta mnogo me razocharova.Az ne sam mnogo golqam fen na seriqata i ne sum igral povecheto FIFI no tozi put(za purvi put) EA sports sa sa izlozili.To grafikata ne e grafika GP ne e GP da ne govorim che ima super idiotski MP! ;)

Link to comment
Share on other sites

mi az sam q puskal s Deamon Tools tva image sa vodi misla 6toto mai .bin=.img taka4e tegli6 si Deamon tools i nqma6 nikav problem Pove4e nqmam ko da dobava :D

ideqta mi be6e nqkoi igrae li q ot cd

6toto pri men ima mnogo stranen problem:

zapisvam igrata na cd i instalvam ot CD-to i posle miiska cd dori i kogato sum go slojil

toest ne trugva. a kogato mount-na image-a si vurvi bez problem

nekoi da e zabelqzal ne6to takova?? are plz ako nqkoi q ima na cd da se probva da q igrea ot cd-to

Link to comment
Share on other sites

hora stiga s tiq offtopic prostotii

pi6ete po topica ili ne pi6ete ni6to

ako iskate da si kajete ne6to pi6ete si PM ili mailove/icq ili kvoto namerite za dobre

toq forum ne e IRC

ako nqkoi se e zbluskval s toq problem deto postnah po rano neka spodeli

ostanalite raboti ne im e tuk mqstoto, ne iskam da se zaqjdam no prosto razvodnqvate topic-te

Link to comment
Share on other sites

A kak se zapisvat teqa .bin prez Nero.Pitam zashtoto do sega ne sum zapisval na CD i sled kato edin .bin e 800mb kak stava na 677?10x predvaritelno :D

zna4i s nero: file->burn image

i da ne te pritesnqva tva 4e imae-a e po golqm ot razmera na diska towa e normalno

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...