Jump to content
BulForum.com

Kajete nqkav hubav software


Ael

Recommended Posts

Daite nqkav hubav software za webcam. Az polzvam MovieMaker-a na XP, i toi e dosta dobar i mi varshi idealna rabota ,ama iskam kato zapazvam file-tata da moga da izpolzvam DivX i XviD codecite.

Link to comment
Share on other sites

Programata e mnogo dobra.Shtom kato e za 2000/XP,a az ia podkarah i na 98 CE,na4i si pravete izvodite :D Svarshi mi idealna rabota,a slu4aino da znaesh nqkva kombinacia ot kodeci za dobro ka4estvo i ne mnogo golqm razmer na file. Ot moite "testove" nai dobre se polu4i s DivX 5.02 za videoto i Mpeg 4 za audioto

Link to comment
Share on other sites

Ami DivX 5.03 Pro :) samo che vnimavaj sus vdiganeto na kachestvoto shtoto kolkoto poveche psychovisual enhancements slagash tolkova po moshten procesor shte trqbva za da ne nasicha. Na men s idealno kachestvo pri 388x280 mi izliza kum 9mb za minuta.

Ima oshte edna programka, ama tq e kum Windows - windows media encoder 9 - pravish capture nqkude obache na nekompresirano avi :) trqbva da imash golqm hard :) shtoto e 500mb na minuta :) pri 388x280 i posle compresirash faila s 2-pass encoding na DVD quality - 1mbit/s - stava kum 7mb na minuta sus super kachestvo :) , estestveno nedostatuka e che formata e .wmv ...

imam oshte edna programa podobna na Iu VCR - btv pro, i tq ima zapis ama e predvidena predimno za gledane, Iu VCR si e bash za zapis...

Ael, nadqvam se che kato si si naglasil sega vsichko za zapis shte pochnesh da puskash po nqkoi upload na videoclipove, serialcheta itn...

Link to comment
Share on other sites

Ami az imam WebCam ne TV tuner ! Ako sam te razbral pravilno za serialite i t.n. de ;) Osven da se snimam az i da go upna v ftp-to :lol: Ma neznam dali togava nqkoi sha gi gleda izobshto B)

Link to comment
Share on other sites

Creative WebCam Go . S bateriiki i mojesh da ia raznasqsh nalqvo-nadqsno ,da zapisvash i posle da si vkarash vsi4ko v PC-to :) Kato za WebCam e super..... Btw nabarah luda programka za convert na video file-ta. Sha ia upna ei tuk.Mojesh da ia proverish mnogo ia biva ;)

Link to comment
Share on other sites

ooo takova neshto mnogo mi trqbva, naj veche za decompresirane na vidofailove za da moga da gi editvam bez zaguba na kachestvoto, a puk ako ima wmv > avi shte e super.

 

BTW Ael, kato upnesh neshto, slagaj mu linka gore na pinnatiq topic - "links!!!" za po nagledno :) puk i da znam kakvo se kachva, stava li?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...