Jump to content
BulForum.com

Машинки за централно закючване


Recommended Posts

Търся машинки за централно закючване.. те са универсални или ако някой може да каже къде в Пловдив има... ето и снимка 011145530-big.jpg

Link to comment
Share on other sites

Колега на руския пазар ги има аз от там си взех и за момента съм доволен.

P.S.Колега зависи колко сила трябва да приложиш за да заклъчиш вратата, защото мисля че не са много силни.Първоначално на мен не искаше да ми ги заключва всеки път, но след като ги смазах връзките се оправи и вече 2 месеца няма проблеми.

Link to comment
Share on other sites

на руския пазар са най-евтини до колкото знам. 15лв са другаде са по 25,30лв. а и на руския пазар може да бутнеш цената доста :)

Link to comment
Share on other sites

Мерси на всички :love неска къде ли не обикалях... утре ще скокна до руския пазар :punk само се чудя за багажника как да стане

Link to comment
Share on other sites

на руския пазар са най-евтини до колкото знам. 15лв са другаде са по 25,30лв. а и на руския пазар може да бутнеш цената доста

 

Нямам идея каква е цената на руският пазар,но все пак не можеш да имаш никаква сигурност.

Просто изказвам мнение,защото скоро ходих тук в Пазарджик да питам за една,защото моята на задна лява врата се развали.

Казаха ми 30лв с поставянето и 1година гаранция.

Сестра ми също слага централно на 4врати на Опел Корса и беше около 100-110лв(също с гаранция 12м.)

Ако те интересува мога да проверя за по-голяма точност.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...