Jump to content
BulForum.com

Snimki v Infinity


Recommended Posts

Hahahaha!!! Kakvo da ti kaja ...mislq che kato vlizash ima edni stikeri koito zabranqvat snimkite !!!!!! :D Inache kato si gi skaniram moite snimki she ti gi pokaja za kakvo kachestvo sa !!!

 

P.S.(Golqm seir beshe kogato se snimahme s svetkavica zashtoto servitiorkite samo se oglejdaha ot kude sveti i samo mrunkaha che shte ni osvetqt lenatata :tongue )

Link to comment
Share on other sites

10x!

Радвам се, че са Ви харесали! :)

Какви са тези стикери?Не съм ги видял! Пък и никой не ми е правил забележка! Като влизах бодигарда ме претършува и ме пита какво е нещото в джоба ми. Аз му казах,че е фото и ме пусна...

Другият път като отида пак ще снимам и ще си взема някаква лента, та да я "осветят" ако искат хахахахаха

 

Тези двете снимки са "Нощни", демек включен е режим с продължителна експозиция и светкавицата не е определяща. Важното е да се уцели времето за което блендата ще е отворена. В моq случай, с цифровото фото, това стана автоматично. Светкавицата се вклучи на 2 пъти и явно тогава са се появили физиономиите от близкия план. Основният ми проблем е апарата да е неподвижен- на втората снимка го бях сложил върху чашата с водка, ама пак съм го резмърдал нещо...

Link to comment
Share on other sites

Eto vi i malko moi snimki v Infinity ot snosti na Retro Party-to :) Aparata e Benq DC3410...

1 2 3 4

Link to comment
Share on other sites

Първите (на Igniter) много ми харесаха :) Поздравления! :)

a Вторите (с извинение, ама) баси наплющяното момиче :D :tongue

Link to comment
Share on other sites

Kakvo imash predvid s tova "баси наплющяното момиче"? ee ne ti li haresva? Znaesh li kakva gotina kolejka e aaa ???

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...