Jump to content
BulForum.com

Продавам масло


Recommended Posts

Маслото е Castrol GTX 10W40. Продава се защото не ми върши работа. Купувано е от САЩ заради което и бутилките са по 946мл а не по 1л. Пишете ми на ПМ или звънете на 0888991226

 

Ето това са характеристиките - линк1 и линк2

 

Цената е 10лв 9 лв. на бутилка.

Купил сам от големите кашони - 12 бутилки

Link to comment
Share on other sites

Дали е 100% минерално не мога да бъда сигурен. Кастрол предлагат Sytetic, Syntetic Blend и GTX. Това е от последното. Което според мен е минерално с някакви добавки защото самото масло се води Sludge protection - или до колкото разбирам от "американски" предпазва от студен старт (но може и да бъркам затова пуснах pdf на самото масло).

 

ПС току що проверих - да бъркам се. Ето какво в същност е SLudge:

WHAT IS SLUDGE?

 

Engine sludge is the thick, dark substance that can build up and clog the oil passages within an engine. Sludge build-up can lead to reduced gas mileage, decreased engine performance and, in some cases, engine seizure. Once sludge builds up in an engine, it is difficult, if not impossible, to remove!

 

Sludge - гъста тъмна субстанция, коя се обарзува и задръства пътя на маслото в двигателя.....

Или това са отлаганията от маслото в самия двигател.

 

снимка

Това което аз съм купил преди около месец има малка разлика със снимката. Но реално е сменен само дизаина на етикета до колкото виждам. Реални снимки ще мога да кача следобед/утре при интерес.

 

и самата страница на кастрол от кадето са линковете по-горе

Link to comment
Share on other sites

Част от маслото беше продадено, останалото се сваля от продажба за момента.

Моля темата да бъде заключена.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...