Jump to content
BulForum.com

SpritMonitor.de


INCINERATOR

Recommended Posts

Някой знае ли как точно се попълва информацията в този сайт. Всичката информация която я има там е на немски, а аз немски не знам.

Попълвам си поленцата, но по някой път ми излизат някакви нереални разходи от типа на 30 на 100, което е направо безумно. Предполагам аз не попълвам нещо както трябва.

 

Та какво точно трябва да попълня?

 

на Odometer попълвам километрите на които съм заредил

Trip odom.: попълвам километрите които съм изминал с зареждането което съм въвел

Quantity и Total costs: са ми ясни.

 

 

Ето един пример:

 

на xxxxx километра съм заредил 51 литра изминал съм с тях 209 км(и имам още гориво в резервоара), като след няколко дена съм заредил още 30 литра и съм изминал 370 км. Съответно ми изчислява разходите за двете зареждания като 24 на 100 и 10 на 100.

 

Къде ми е грешката?

Link to comment
Share on other sites

Пробвай така: http://www.spritmonitor.de/en/

Odometer ти е показанието на километража в момента на разеждането.

Trip odometer - показанието на дневния километраж в момента на зареждането.

Като въведеш одометъра, то само си смята трип одометъра.

 

Има едни иконки, с които определяш дали доливаш, дали наливаш до горе. Това определя как да се изчислява разходът. Също така има и маркировка за първо зареждане.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Трябва да си настроиш от опцийте да ти смята в литри на 100 километра че да не си на мили на галон и от там да ти идва ошашкването. При мен смята супер точно!

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли колко е горе-долу разхода на Pontiac Firebird 1999 година 5.7 двигател ??

 

 

от 12 извънградско до ... 40-50 може и 100 на цедка :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...