Jump to content
BulForum.com

Купувам Фотоапарат


Recommended Posts

Купувам горепосоченият апарат.

Минимум 8 мега пиксела и поне 15-кратно оптично увеличение.

Готов съм да платя доста,апарата ми трябва спешно.

До седмица напускам страната.

Обявата важи до 13.03.2009 "13-ти Петък" :)

Link to comment
Share on other sites

Имам едно Sony W100 , ako те интересува пиши на скайп joropv или тел.0896053241.Апарата е много запазен.

Мерси ,но ми трябва нещо по добро :)

Поздрав

Link to comment
Share on other sites

При професионалните и полу-професионалните апарати увеличението не се мери с пъти (10х, 15х и тн).

По думите ти търсиш адвансед сапунерка като Lumix FZ**

Успех :)

Link to comment
Share on other sites

По думите ти търсиш адвансед сапунерка като Lumix FZ**

 

Или Sony H серията.Препоръчвам ти я.Имам Н1 от както излезе в България и съм очарован.Ако искаш снимки-драсни ЛС.

Link to comment
Share on other sites

Предлагам ти почти неупотребяван Zenit 12xp супер фотоаапарат Пиши на лс

Приятел даи ми модел на апарата и цена естествено,без тези работи няма как да ти отговоря.

А на sek800 и аз се насочих към SONY :)

Имам няколко оферти до сега ,очаквам още и ще избера наи доброто :)

Link to comment
Share on other sites

ако искаш да снимаш наистина, а не само да си мислиш че го правиш бих ти препоръчал CANON или NIKON

Напълно си прав!!!Но въпреки всичко като човек любител на фотографията от 15 години и като гледам какво търсиш ти препоръчвам да избягваш по всякакъв начин SONY!По-добрия вариант е Panasonic FZ series!Препоръчвам ти FZ7,защтото следващия FZ8 е същия самоче не е 6 а 7,1mpx,а матрицата е същата,което означава и повече шум в снимката.Препоръчвам ти и да не гледеаш толкова колко мегапиксела е апарата,а с каква големина е матрицата и с какъв процесор е,това е по-важно за добро снимане.Аз имам Panasonic FZ7 oт 2 години и половина.Невероятен апарат макар,е вече минах на DSLR Canon EOS 400D и него си го оставих за 2-ри апарат.Все пак успех с покупката ;)

Link to comment
Share on other sites

Цената на Зенит 12ХР е100 лева може и коментар

Методи, предполагам като кажеш на купувача, че ZenitXP е аналогов апарат с лента, интереса му към него ще се изпари моментално :). Освен това апарата е SLR, ако интереса му остане, няма да е зле да споделиш в комплект с какви обективи го предлагаш, ако има такива разбира се.

Link to comment
Share on other sites

Методи, предполагам като кажеш на купувача, че ZenitXP е аналогов апарат с лента, интереса му към него ще се изпари моментално :). Освен това апарата е SLR, ако интереса му остане, няма да е зле да споделиш в комплект с какви обективи го предлагаш, ако има такива разбира се.

obektiva e HELIOS-44m-4 58mm1/2 m52x0.75

Link to comment
Share on other sites

CANON S3 IS - виждам, че не е съвсем по изискванията ти, но ако те интересува - пиши тук или ЛС.

Ето линк за модела CANON S3 IS :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...