Jump to content
BulForum.com

Razer Mouse


Recommended Posts

Добър вечер и честит празник на всички!

 

Тъй като не намерих раздел за мишки, реших да пиша тук. Преди около половин месец си купих - Razer DeathAdder мишка, много ми я хвалеха и аз много я харесвам, та който иска задължително да си я купи. Понеже играя редовно в и-нет зала и са ми качили драйвъри на 2-3 компютъра и нямам този проблем, който откривам вкъщи. И така прибирам се една вечер и решавам да поиграя с мишката. Влизам в razerzone сайта, тегля си най-новите драйвъри, рестартирвам компютъра и влизам в Counter-a и установявам, че когато мърдам например настрани и отива нагоре-наляво, или когато правя много малки кръгове на място, отива нагоре-наляво. Изтрих драйвърите и инсталирах тези който бяха в кутията на диск. Влязох в играта пак прави така, преинсталирах играта пак е така пуснах друга игра няма промяна, но отвън мишката се движи перфектно.. Взех на моят авер мишката, която е същата при него беше още по-зле. Положението на компютъра ми не е от най-доброто и затова инсталирах драйвърите и играта на лаптопа ми. Сложих друга версия на играта и други пачове, но бъга си остава. Свързах се с един приятел, който държи зала и от него разбрах, че може да е от Service pack-a, на компютъра съм с pack 3, а на лаптопа с pack 2, въпросния Pack трябва да е версия 1. Питам тези, които разбират и не разбират да ми помогнат, готов съм на всичко да разбера защо се получават тези неприятни движения в някои игри. :>

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...