Jump to content
BulForum.com

Миниатюрна камера за запис на видео и звук вградена в химикалка.


Recommended Posts

---------------Продадена - темата е за затваряне-------------

 

Миниатюрна камера за запис на видео и звук вградена в химикалка.

Размера на вградената памет е 4 GB. Обектива се намира над клипса за закачане на писалката. Това позволява незабележимо заснемане без да е необходимо да я държите в себе си. Стартирането и спирането на записа се осъществява с натискане на бутона в горната част на писалката. Захранването на камерата се осъществява от вградена литиево - йонна батерия, която може да бъде зареждана както от всеки компютърен USB порт, така и от включеното в комплекта зарядно за бързо зареждане. Паметта на камерата Ви позволява да заснемете над 6 часа видео и аудио.

USB порта позволява лесното и безпроблемно прехвърляне и съхраняване на файловете в компютър.Комплекта е в оригиналната си кутия и е чисто нов. Може да се ползва и като преносима флаш памет.

 

Camera Technical Parameter

Video compression : AVI digital video format H263, 352x288

Audio PCM 128 kbps

Voice recording: Yes

Internal memory: Yes

Flash:(4GB)

Video file size; >7 MB per min

Recording mode :continuous recording until memory is full or

manually off

Adaptor type: USB adaptor charging cable

Battery type : Lithium-ion

Record time : more than 3 hours

Тегло – 30 гр.

Размери - 150 x 15 x 15mm

 

 

 

Комплекта включва:

USB писалка с камера 1 бр.

Упътване на английски

Зарядно устройство 1 бр.

USB кабел - 1 бр.

 

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg5.jpg

Link to comment
Share on other sites

Цена - 70лв

 

Мога да дам 25 лева, все пак нова абсолютно същата, със същите параметри и характеристики струва ~~ 34.58 лева по днешния курс на долара :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Мога да дам 25 лева, все пак нова абсолютно същата, със същите параметри и характеристики струва ~~ 34.58 лева по днешния курс на долара :lol: :lol: :lol:

Няма такава цена! Защо не се опиташ да си поръчаш в този сайт където са ти предложили такава цена. Тези оферти са от чисти fishing site. Ще имаш късмет ако просто изгориш с парите за стоката, защото ако имаш неблагоразумуето да поръчаш със кредитна карта тогава няма да се усетиш как ще потънеш много на червено. И аз имам такива оферти - Nokia N95 за 88$ Лаптопи за 150$ и т.н Внимавайте със сайтовете които предлагат стоки на смешни цени. Абсолютно сигурно е че за капани за наивници. :P :P :P

Link to comment
Share on other sites

След като си написал, че камерата е продадена явно няма да имаш нищо против, че ще напиша че съм поръчвал много работи от този сайт и всичко си е пристигало и работи. В интерес на истината доста колеги от bulforum купуват от там разни неща и всички са доволни. Няма вероятност да изгоря с много пари тъй като нямам кредитна карта, а в дебитната си карта не държа по много пари, защото е още по-несигурно средство, а и не поръчвам от разни неизвестни сайтове, а само от един за който споменах 1-2 реда по-горе.

 

Абсолютно сигурно е че за капани за наивници. :P :P :P

Твоята обява е по-скоро капан за наивници, какво искаш да си мислят хората след като даже си дал снимка на същата кутия като в китайския сайт, че твоята камера е по-качествена "Made in Germany" ли??? :laughing:

Същата като твоята камера ТУК

На другия колега който продава такава камера поне има други снимки и възможно и да е друга ТУК

 

Офертата ми беше реална, и то на по-реална цена от тази която беше предложил :) , благодаря за отделеното ти внимание за водене на безсмисления ти спор, идеята ми с първия пост беше такава, ако си я взел от там да ти я купя на цена около тази която предложих, ако не е оттам, то го доказваш с нещо било то касова бележка или фактура, е естествено аз нямаше да мога да си позоля тази цена било то и на по-качествен продукт, но останалите потребители щяха да бъдат убедени в по-високите качества на камерата.

Link to comment
Share on other sites

След като си написал, че камерата е продадена явно няма да имаш нищо против, че ще напиша че съм поръчвал много работи от този сайт и всичко си е пристигало и работи. В интерес на истината доста колеги от bulforum купуват от там разни неща и всички са доволни. Няма вероятност да изгоря с много пари тъй като нямам кредитна карта, а в дебитната си карта не държа по много пари, защото е още по-несигурно средство, а и не поръчвам от разни неизвестни сайтове, а само от един за който споменах 1-2 реда по-горе.

Твоята обява е по-скоро капан за наивници, какво искаш да си мислят хората след като даже си дал снимка на същата кутия като в китайския сайт, че твоята камера е по-качествена "Made in Germany" ли??? :laughing:

Същата като твоята камера ТУК

На другия колега който продава такава камера поне има други снимки и възможно и да е друга ТУК

 

Офертата ми беше реална, и то на по-реална цена от тази която беше предложил :) , благодаря за отделеното ти внимание за водене на безсмисления ти спор, идеята ми с първия пост беше такава, ако си я взел от там да ти я купя на цена около тази която предложих, ако не е оттам, то го доказваш с нещо било то касова бележка или фактура, е естествено аз нямаше да мога да си позоля тази цена било то и на по-качествен продукт, но останалите потребители щяха да бъдат убедени в по-високите качества на камерата.

Хайде да не говорим бесмислици.

Когато поръчаш стоката (да приемем успешно), ...когато я дочакаш да дойде (да речем пристигне наред след N на броя работни дни).....когато си я вземеш от митницата (да приемем че всички поръчани устройства работят и няма дефектни)....... платиш някякво измислено мито (задължитело всички пратки с електроника от Хонконг) ..... после платиш и ДДС (по цени за устройството определени от митнически "експерт")..... и готово. Имаме покупката.

Тогава би ли приел да ми продадеш работещи устройства по цена от Dealextrem по курса на деня...

P.S. - На другия колега устройството е с 2GB а това коеот аз продадох е с 4

Link to comment
Share on other sites

СТОКИ С НЕЗНАЧИТЕЛНА СТОЙНОСТ (Глава петдесета)

 

Чл. 667. (1) Допуска се безмитен внос на пратки, съдържащи стоки с незначителна стойност, които се изпращат от друга държава до получател, намиращ се на митническата територия на Република България.

(2) (Изм. - ДВ, бр. 94 от 2003 г.) Като "стоки с незначителна стойност" се считат стоките, чиято собствена стойност не надвишава общо 45 евро или тяхната равностойност в друга валута за всяка отделна пратка.

 

Дори и няма да ходи в митницата, направо ще получи известие да ходи в пощата да си вземе пратката.

Това и ти го знаеш много добре ;)

Като оставим това съм имал пратки за около 150лв и също не са минавали през митницата - явно с дреболии не им се занимава.

 

Аман от тарикати...

Link to comment
Share on other sites

Дори и няма да ходи в митницата, направо ще получи известие да ходи в пощата да си вземе пратката.

Това и ти го знаеш много добре ;)

Като оставим това съм имал пратки за около 150лв и също не са минавали през митницата - явно с дреболии не им се занимава.

 

Аман от тарикати...

Ако говорим за единична бройка - да.

Искам да видя как ще мине без да се плати мито и ДДС пратка с по голяма стойност. Всички пратки с обявена стойност над 40 лв минават през митница и се отварят при съмнение за невъответсввие със обявената стойност. Когато е обявена ниска стойност а пратката съдържа да речем 5 такива устройства, тогава не само че глобата е солена но могат да ти предявят обвиниение в кнтрабанда.

До този момент всички стоки повъчани от мен са обмитявани в митница и съответно облагани със ДДС. Има вратичка да си поръчаш една бройка, и тогава като малък пакет/под 500гр./ може да мине м/у капките.

Link to comment
Share on other sites

Хайде да не говорим бесмислици.

Когато поръчаш стоката (да приемем успешно), ...когато я дочакаш да дойде (да речем пристигне наред след N на броя работни дни).....когато си я вземеш от митницата (да приемем че всички поръчани устройства работят и няма дефектни)....... платиш някякво измислено мито (задължитело всички пратки с електроника от Хонконг) ..... после платиш и ДДС (по цени за устройството определени от митнически "експерт")..... и готово. Имаме покупката.

Мислиш ли, че бих писал ако не съм поръчвал електроника преди. Никога не се е налагало да ходя до митницата, случвало се е само да претеглят пратката и да сложат бележка с теглото, но не и това което описваш.

 

Тогава би ли приел да ми продадеш работещи устройства по цена от Dealextrem по курса на деня...

Ами щом искаш да ти продам нещо което съм използвал N на брой месеци на същата цена като в сайта добре, твоя работа, щом искаш да ти го продам като цената на новото :lol: . Бих го пуснал на по-ниска цена ако е използвано, или пък на много леко по-ниска цена от сайта, ако е чисто ново неизползвано, това е при положение, че съм закупил въпросното нещо от сайта. Ако съм го закупил от другаде, но го има и в сайта, бих приложил документ с който да покажа,че е купено от магазин Х, а не от сайта и съответно цената няма да е като в сайта, а може би по-висока.

 

P.S. - На другия колега устройството е с 2GB а това коеот аз продадох е с 4

Знам, просто отбелязвах, че той поне се е постарал повече от теб като е сложил други снимки.

 

Искам да видя как ще мине без да се плати мито и ДДС пратка с по голяма стойност. Всички пратки с обявена стойност над 40 лв минават през митница и се отварят при съмнение за невъответсввие със обявената стойност.

Никъде на пратката не пише обявена стойност, пише че е Gift и те не го барат, все едно някой мой братовчед китаец ми го е изпратил :laughing:

 

До този момент всички стоки повъчани от мен са обмитявани в митница и съответно облагани със ДДС.

Ако си поръчвал от ebay е възможно

 

Има вратичка да си поръчаш една бройка, и тогава като малък пакет/под 500гр./ може да мине м/у капките.

Е то като си поръчаш много бройки от камерите с 4GB памет за наивниците в bulforum пак може в различни пакети да са и теглото им да е по-малко от това което си писал.

 

 

 

 

 

 

 

 

ЕДИТ допълнение:

 

 

 

Давам 45 лв. за такава работеща, идвам веднага

Капарирай и ти поръчваме :lol:

 

 

 

Просто ако се усъмнят в декларураната стойност ти оценяват продукта и си плащаш. Наистина обаче ако поръчаш единична бройка може и да мине.

:wtf: :smile1: както вече казах никъде няма декларирана стойност на поръчката

 

То съвсем се отклониха нещата от темата, аз те питам щом не е от сайта, защо не покажеш документ, ти съвсем надругаде отиваш. Аз имам интерес към такава химикалка, но без документ я приемам за поръчана от Китай и съответно ориентировъчната ми цена е приемлива.

Link to comment
Share on other sites

Мислиш ли, че бих писал ако не съм поръчвал електроника преди. Никога не се е налагало да ходя до митницата, случвало се е само да претеглят пратката и да сложат бележка с теглото, но не и това което описваш.

Ами щом искаш да ти продам нещо което съм използвал N на брой месеци на същата цена като в сайта добре, твоя работа, щом искаш да ти го продам като цената на новото :lol: . Бих го пуснал на по-ниска цена ако е използвано, или пък на много леко по-ниска цена от сайта, ако е чисто ново неизползвано, това е при положение, че съм закупил въпросното нещо от сайта. Ако съм го закупил от другаде, но го има и в сайта, бих приложил документ с който да покажа,че е купено от магазин Х, а не от сайта и съответно цената няма да е като в сайта, а може би по-висока.

Знам, просто отбелязвах, че той поне се е постарал повече от теб като е сложил други снимки.

Никъде на пратката не пише обявена стойност, пише че е Gift и те не го барат, все едно някой мой братовчед китаец ми го е изпратил :laughing:

Ако си поръчвал от ebay е възможно

Е то като си поръчаш много бройки от камерите с 4GB памет за наивниците в bulforum пак може в различни пакети да са и теглото им да е по-малко от това което си писал

това за китайският братовчед отдавна е известно на митничарите - пробвал съм - не върви!

Както много други номера. Просто ако се усъмнят в декларураната стойност ти оценяват продукта и си плащаш. Наистина обаче ако поръчаш единична бройка може и да мине.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...