Jump to content
BulForum.com

купувам процесор AMD X2 ..


Recommended Posts

Купувам двуядрен процесор на AMD, нещо от рода на :

ATHLON64 4200 X2/AM2

ATHLON64 4400 X2/AM2

ATHLON64 4600+ X2/AM2

ATHLON64 4800+ X2/AM2

ATHLON64 4600+ X2 /AM2 /BOX

ATHLON64 4600+ X2 /AM2/BOX/65W

ATHLON64 4800+ X2 /AM2/BOX/65W

 

 

За момента не съм на зор, поради което трябва да изпадне найстина изгодна оферта, че да купя нещо, но знае ли се :). Ако някой смята да минава на по-висок клас и му става излишен някой от гореспоменатите процесори може да си помогнем взаймно.

Склонен съм да дам до 100 лв макс. за нещо найстина добро !

Link to comment
Share on other sites

Мерси ,но не ме устройва ! Направи си справка колко струва нов+гаранция и ще разбереш защо !

Благодаря за офертата все пак ! :)

 

Сетих се все пак че мога да ти предложа нещо.

Нека ти припомня формулата по която самия ти смяташ колко струва цп втора ръка:

 

 

"ейййй баси мамата,направо я разбихте тази тема,мераклиии много купувачи никви,ако я закъсаш и решиш да се разделиш с процесора срещу 210 лв.ми се обади.смятам го по следния начин - при пазарна цена тук в момента е около 340 лв.- 30% по неписаното правило ,че не е от магазин - 10% заради гаранцията и става около 210 лв.Аз бих дал толкова.успех с продажбата."

 

Това е от темата тема

 

та какво излиза според твоята формула=

актуална цена на процесора 89 лв в Мост.бг

изваждаме 30% защото не е от магазин т.е 89-26,70= 63,3 лв

изваждаме още 10 % заради гаранцията т.е 63,30-6,23=57.07 крайна цена

 

Ако спазваш свойте принципи и убеждения и решиш да продадеш цпу-то на реалната според самия теб цена,то готов съм да го взема още тази вечер( знам те къде живееш)

Link to comment
Share on other sites

60 ме устройва горе-доло, но го искам тази вечер :)

 

В крайна сметка се разбрахме със Star_Net да мина утре през магазина му след 11 часа,но това при положение че не се появи по-добра оферта тази вечер.

Така че ако някой има да предложи нещо моля да заповяда, ако не утре след 11 взимам на Star_net

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...