Jump to content
BulForum.com

ACER ASPIRE 5315-302G16MI – НОВ!


Recommended Posts

ACER ASPIRE 5315-302G16MI – НОВ!

 

INTEL ® CELERON® M 560 (2.13 GHZ, 1MB L2CACHE)

15.4" (40 CM.) WXGA TFT CRYSTALBRITE

RAM 2GB DDR II

HDD 160 GB SATA 5400

DVD+/-RW SUPER MULTI

VIDEO INTEL® GMA X3100, UP TO 358MB

RJ-11, 3x USB2.0

FAX 56.6 K, LAN, S-Video/TV-Out

WIRELESS 802.11 B/G

OS LINUX

ТЕГЛО 2.88 КГ

 

Пускан е само 1 път. С оставаща гаранция 6 месеца. Дава се както е комплект – кутия, книжки, Windows, + чисто нова оптична мишка

 

Skype: psc-69

 

Цена 650лв.

 

9f6f1e44_0040000368659_l.jpg

 

9f6f7174_0040000368658_l.jpg

 

9f6fc15f_0040000368656_l.jpg

 

9f6f51e2_0040000368655_l.jpg

Link to comment
Share on other sites

Лаптопа не е лично мой, днес ми го донесе един приятел. Всъщност е на приятелката му. Просто нямала интерес вече и не работела на него.

Нямам впечатления от машината и не знам дали принципно дават дефекти. Те ми казаха, че работи отлично, просто им е излишен.

 

А и предвид че си има гаранция - не виждам причина за притеснения.

Link to comment
Share on other sites

cmile , казвам това, което казвам. :excl:

Бил е в нея няколко месеца, но е пускан 1 път, така по-ясно ли е ?

 

plamen22, много интересно предложение, но....няма да си правя и труда да я питам дали ще го приеме или не, сори ;)

 

Не си чешете езиците само ами дайте по същество!

Link to comment
Share on other sites

ти май на взе за балъци,асера идва с виста,има ХП качено,знаеш ли колко рестарта са това и куп програми има ,та каче това -Бил е в нея няколко месеца, но е пускан 1 път, така по-ясно ли е ?

на руския пазар ,при положение че има АСУСИ за по 700 лв (дилърски цени) 650 за този ,може ако са остана ли балъци, а това че ти предлагам 400 лв и ти се виждат малко ме навява на мисълта че си посредник на сделка за когото няма да остане нищо, и да не съм офф-410 лв

Link to comment
Share on other sites

Видях, че диска с операционната сисмета даже не е разпечатван, съответно лепенката не е залепена отдолу, вероятно е закупен "чист" и му е сложена ОС. Не съм ги питал , но мога да го направя.

 

Под достойнството ми е да споря за глупости /руския пазар и т.н./ и да се отклоняваме от темата.

Важното е :

1. продава се лаптоп

2. собственика си има минимум на цената

 

Всичко друго са празни приказки.

Ако желаете , мога да ви дам телефона на момичето или приятеля й и да се разберете.

 

Лично за тебе , plamen22, цената е твърда - 650лв.

Link to comment
Share on other sites

Видях, че диска с операционната сисмета даже не е разпечатван, съответно лепенката не е залепена отдолу, вероятно е закупен "чист" и му е сложена ОС.

 

Това не е операционна система,а имидж сложен на диск,за да може като се скапе да си върнеш имиджа.

Тоест този диск съдържа инсталираната операционна система,драйверите и приложните програми към лаптопа.

Той не може да работи на друга машина освен на тази.И обикновено холограмния стикер е залепен отдолу на лаптопа ако той се продава с операционна система Windows Vista.

 

Проблема с охлаждането има решение на страницата на Acer. :)

 

Ако на някой не му се занимав да чете и има проблем с лаптопа си нека ми пише ЛС да му обясня. :read:

 

Наистина тези лаптопи прегряват.

Link to comment
Share on other sites

не ми къкайте обявата , ако наистина имат този проблем, да са изтеглени от пазара вече ! Не изключвам единични бройки да го имат проблема, но не трябва да се съди за всички, защото аз също съм виждал лаптоп за прегрява ама беше DELL !

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...