Jump to content
BulForum.com

Recommended Posts

Тъй като тука има много от английската призовавам ги да си кажат кои са и малко да се повеселим особено ако си водят записки от часовете по логика например (всички знаем Дюлгерова ква е шматка).

Link to comment
Share on other sites

He-he-he-he....ne e hubavo taka.Az sam ot angliiskata i sam pri Diulgerova no e gadno taka da pravim.Vse nqkoi moje da izporti rabotata a i prosto ne e moralno.Ma mi e vse edno koito iska da govori az samo 6te gledam i 6te se smeq :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

абе пич и аз уча в туй училище!!!! и май сме в един клас:))) хахаха!!!

много тъпо март- да вкарваме идеи във форум при положение че сме в един клас!!!(много странно ми се струва,а ма нищо!)

Link to comment
Share on other sites

на оня пич!!! аз NEFARIOUS и DRAIMAN сме от 9Е(с английски) А ти от кой си?

Link to comment
Share on other sites

Abe dano pone kato se e ojenila da se e omajila...inache ne znam. Shte ida da ia pitam. Makar che e drugata smiana. Ei tia 9toklasnicite pitaite ia bre. I vse pak moje da poostana niakoi den sled daskalo da vidia priatelchetata niama da propusna da ia pitam maznata kak e majleto shto e. Eh mnogo tap sam be. To sia az minavam 2ra smena. Karai...

Link to comment
Share on other sites

Младенова, Пицата и Астарджиева си преподават.За А какво да кажа много яко ни го ***** ама пък нали ще научим английския.П - продължава да изпитва съседите си :) и да им пише 3,4 ако не стават по желание или не взимат участие.Младенова и тя се е засилила да изпитва - каза ни миналата седмица че иска да имаме по 10 оценки на срочец...за другото "вечната младост" не знам не съм я питал.....

Link to comment
Share on other sites

другарю защо имам чувството че тези даскали живечт вечно???? и трите ми преподават и са тояно такива, каквито ги описа!!! поне малко да се променяха с годините!!! те си остават същите! аре да са живи и здрави и да успеем да завършим!!!

Link to comment
Share on other sites

Аз пък имам чувството че Николова ме мрази, всеки път като ме вдигне и аз като и кажа че не се сещам за отговора и тя почервенява от яд. Ама вече свикнах и хич не ми пука. Но МАЗЕВА рулира, особено като почне да си говори некви ралти дет не са верни или като слага определителни членове пред имената се чудиш да плачеш ли или да се смееш

Link to comment
Share on other sites

брат муу, на мен хиколова ми е класна, кво ще кажеш пич??!?!?

Link to comment
Share on other sites

To pyk e iako niakoia patka da ti e klasna shtoto samo s gluposti se zanimava v chasovete. Na men mi e Droopy klasna i e super iako. Edin normalen chas nemski ne sme imali. Ili spia i tia ne me zakacha ili tia govori za otsastvia...

Link to comment
Share on other sites

мани бе, Георги, ти нямаш представа за какво става въпрос- постоянен тормоз! все си намира за какво да ти се кара. а аз като съм от по-буйните и все нещо против мен има. ние сме четирима (вече трима ама тя не знае) страшно добри приятели в класа и все заедно се движим и нали ебаваме даскалите, а тя всеки час на класа виака "там четворката пак се оплакват от вас" ,а ние никого не сме закачали, щото по едно време бяхме нарочени от онзаи кучка Динчева по музика(мамка и), та вече не се ебаваме много, а тя (Николова) продължава да ни се кара!!!

май много тръгнах да обяснявам, ама...

Link to comment
Share on other sites

Dincheva e pich samo che. Ili pone az mnogo se razbiram s neia. Milata tolkova se pritesnila na denia na nakadarnika che otishla pri Iana i kazala: Az mnogo sajaliavam che beshe takova ujasno ozvuchavaneto. Mnogo mi se iskashe da stane hubavo i te momchetata sviriat ama...sajaliavam. Iana samo i kazala:...mmmhubavo. Inache kogato mi prepodavashe i az ne stoiah miren v chasovete i samo che me znae che sme dvama-trima v tva daskalo koito se zanimavame, razbirame i zanimavame s muzika. Kato znaeshe che edinstven razbiram kakvo ni govori i edinstven se interesuvam i se kefia i me ostaviashe da se ligavia na volia. I sega se uvajavame mnogo.

Link to comment
Share on other sites

гоше бе виж ся, теб те обича щото можеш да свириш!!! тя е твой човер, ама мен- пълния некадърни в музикално отношение (не мога да пея, не мога да свира) как да ме обича, поне мирен да седях, а аз...

 

да бе, верно аре да не говорим лоши неща за даскалото, щото седмокласниците, ще вземат да идат да гният в МГ-то(няма да си изразявам мнението за ОМГ, щото спазвам правилата на форума!)!

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
Dincheva e pich samo che. Ili pone az mnogo se razbiram s neia. Milata tolkova se pritesnila na denia na nakadarnika che otishla pri Iana i kazala: Az mnogo sajaliavam che beshe takova ujasno ozvuchavaneto. Mnogo mi se iskashe da stane hubavo i te momchetata sviriat ama...sajaliavam. Iana samo i kazala:...mmmhubavo. Inache kogato mi prepodavashe i az ne stoiah miren v chasovete i samo che me znae che sme dvama-trima v tva daskalo koito se zanimavame, razbirame i zanimavame s muzika. Kato znaeshe che edinstven razbiram kakvo ni govori i edinstven se interesuvam i se kefia i me ostaviashe da se ligavia na volia. I sega se uvajavame mnogo.

Abe Para6kevica e gotina,ama da ne ti e klasna.Postoqnno se zaqzhda za belezhkite,za otsystwiqta,za towa koj kyde i koga hodi prez weekend-a.Ina4e e dobri4ka,no ima prekaleno golqmo samo4uwswie za daskal po muzika.Ponqkoga e dosta dosadna.Presledwa ni za wsi4ko.Karame 7-mi 4as 4kr i horata,koito 4akat 222 prosto trqbwa da si wzemat taxi-ta,da smenqt ili prosto da zwynqt na tehnite,za da se si otidat wky6ti.No ina4e me kefi.Prosto malko se prestarawa.Ako se otpusne malko 6te byde naj-gotinata klasna na sweta. :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Ами какво да ти кажа...за 5 години имах 4 класни. Само първата беше айляк ама то беше подготве. После ми беше Апостолова по рисуване която на фона на най-зубърския клас мене ме имаше за много зъл и само ме бъзикаше че съм пиел...пияница ме изкарваше направо. После за една година Владко Атанасов който много искаше да ни стяга ама не му се даваше тази възможност. Последните две години пък за класна получих Droopy. Всичко което си казал за Паца го умножи по 3 и получаваш Друпислава. Абе такова ни е даскалото и такива са всички даскали независимо като класни или не.

Link to comment
Share on other sites

Ооо Парашкевица и аз много я мразя, щото като се избъзикаш и тя все та гледа и не можеш да спиш!Иначе има супер голямо самочувствие и все мрънка.И за нашия клас мрънка за 1 пич.А искам да питам по "старите" защо на Пицата й викат така, защото голямата ми сестра, дето е випуск 1998 (май) и тя така я знае. :) А някой като каза, че голямото пиле го изкарвала пияница се сетих:черпя за ИД в час по немски и Главчева (тая жена е супер готина!) ми вика очите ми да бляскали, ама не само от алкохол, а и от там не знам си кво, щасти някви глупости :P

Link to comment
Share on other sites

Историята на Пицата като пица:

Преди няколко години(и аз не знам точно колко но някъде около 3-4 преди мен) Пицата много ги стягала и никога не ги пускала преди края на часа независимо че винаги свършвали работата по-бързо. Един мой приятел винаги имал час преди голямо междучасие и тая работа изнервяла класа защото ако ги пусне по-рано те ще спечелят боя за закуски. А тъй като винаги ги държала до дупка обикновено го губели. Един ден обаче един пич много много й се примолил да го пусне по-рано защото щял да купува манджа за целия клас. Тя го попитала какво ще купува а той отвърнал: "Пици". При чуването на този прекрасен отговор г-жа Иванова го пуснала със заръка: "Да вземеш една и за мен". Това е едната причина. Другата е видът й. Тежък и специфичен грим напомнящ куатро стаджиони... И така...

 

Каквото и да си говорим като се сетя сега Пицата ми беше най-готиният даскал и много я уважавам. Особено в това училище много изпъкваше на фона. Щом можех спокойно да й обяснявам че даскалите са тъпаци...и това в училището на Нончева примерно...и на Църа или мама Цеци... Как да не я уважавам сега - винаги е била към нас повече човек отколкото даскал...което всъщност според мен е най-правилният подход.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...