Jump to content
BulForum.com

Продавам Iphone 3G


Recommended Posts

Нова цена 875 лв. Телефонът е чисто нов - отварян е само за да бъде разкодиран. Разкодиран е по най-добрия метод благодарение на Dev-team и вси4ките функций работят перфектно.iphone3g.jpg

 

Малко инфо: Iphone 3G - 8GB до края на месеца ще се продава в България офицялно на цена 1299 лв. с договор а цената без договор ще е по-висока.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Нова цена 875 лв. Телефонът е чисто нов - отварян е само за да бъде разкодиран. Разкодиран е по най-добрия метод благодарение на Dev-team и вси4ките функций работят перфектно.

 

Малко инфо: Iphone 3G - 8GB до края на месеца ще се продава в България офицялно на цена 1299 лв. с договор а цената без договор ще е по-висока.

"Функции","официално"

Извинявам се,но не можах да се сдържа-докога ще слагате това "й" навсякъде,където ви скимне,нещо за ед. и мн.число да сте чували???

Ако искате ме накажете,но ще си заслужава-от няколко месеца се изнервям на некадърният правопис,който се шири масово по форумите,и просто не издържах!

Link to comment
Share on other sites

След като съм написал че не се интересувам от бартери значи не се интересувам от никакви бартери.

Телефонът е без гаранция който не му харесва и иска с гаранция да заповяда в Глобул цената на 8 ГБ iphone 3G e 1399 лв. a iphone 16 GB e 1599 лв.

Това което аз предлагам е чисто нов отключен без гаранция но за сметка на това 600 лв. по ефтино отколкото в магазина.

Link to comment
Share on other sites

След като съм написал че не се интересувам от бартери значи не се интересувам от никакви бартери.

Телефонът е без гаранция който не му харесва и иска с гаранция да заповяда в Глобул цената на 8 ГБ iphone 3G e 1399 лв. a iphone 16 GB e 1599 лв.

Това което аз предлагам е чисто нов отключен без гаранция но за сметка на това 600 лв. по ефтино отколкото в магазина.

 

 

Абе къде ги гледате тия цени :)

То и да не ползваш програмата, а само да я плащаш пак няма да излезне 1400 лева ...

 

http://www.globul.bg/bg/iphone_programs.html

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Нова цена 790 лв. коженият калъф отпада.

на телефонът е направена локализация за България.

- За продукти с цена между 400 лева и 1000 лева, минималното понижение на цената е 25 лева.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...