Jump to content
BulForum.com

Продавам чипирано nintendo Wii


Recommended Posts

Без забележки с 25 записани игри контролери и всичко необходимо :) тези който сериозно се интересуват може да тестват на място 450лв

Link to comment
Share on other sites

Игрите са :

Star wars clone wars

Star wars the force

Table tennis

Call of duty world at war

medal of honnor

Face breaker

Fifa09

Cabela's Dangerous Hunts 2009

Mario cart GC

Mario cart

Mario striker charged footbal

Metroid prime 3

Castle vania judgment

Mortal kombar armagedon

De blob

Tiger woods pga tour 08

Ghost squad

Mushroom men the spore wars

Sonic unlashed

Emergency heroes

30 wii sport games

Far cry vengeance

NFS undercover

snooker

Mario & Sonic at the Olympic Games

има и 2 DVD-та с ромове за SegaMD,NES и SNES

Link to comment
Share on other sites

само да попитам чипирано при въй-то значи че мога да си свалям игри от нета така ли ?

а за тия игри има ли си контролери в смисъл за тениса хилки и такива работи само с джойстик ли е или .... абе повечко подробности аако може имам реален интерес

Link to comment
Share on other sites

Конзолата е с стандартните контролери чипирана има и буут хак демек може да си записваш игри от компа :) има си сензор захранване стандартния кабел за тв игрите се играят с контролера не се изисква да има тенис хилка за да играеш тенис това са просто допълнителни аксесоари за по удобна игра може и без тях 0896871032 ако искаш звънни да се разберем може да доидеш да я тестваш

Link to comment
Share on other sites

А даваш ли го под наем тва Wii. Играе ми се на такова, но си мисля, че бързо ще ми омръзне и искам само да пробвам :).

Да питам и дали някой знае от къде може да се вземе такова чудо под наем, защото се съмнявам jaxxx да се навие. Чувал съм, че се дават PS2-ки...

Link to comment
Share on other sites

А даваш ли го под наем тва Wii. Играе ми се на такова, но си мисля, че бързо ще ми омръзне и искам само да пробвам :).

Да питам и дали някой знае от къде може да се вземе такова чудо под наем, защото се съмнявам jaxxx да се навие. Чувал съм, че се дават PS2-ки...

 

Не мисля да я давам под наем

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...