Jump to content
BulForum.com

Sony Ericsson K770i


samkijot

Recommended Posts

тъй като ми дойде телефона, имам няколко въпроса (предимно за собствениците на този модел):

 

1 - съвместим ли е с M2 4GB? тъй като на няколко места чета, че е до 2GB само ...

2 - възможно ли е да се ползват по-добри слушалки от тези в комплекта? според сайта на SE е възможно, но все пак нека някой ако има такива, да сподели

3 - колко струва разкодирването му (кодиран е към vodafone uk) и къде е най-добре да го занеса?

 

 

благодаря предварително

Link to comment
Share on other sites

1.Има и възможност да подкара тези 4 GB но няма да върси както трябва най-добре си е както си си го дали с тези 2 GB .

2.Слушалките 100% стават на всеки модел които е с такъв жак.

3.Разкодирването навсякаде е различно (цени) както знаеш и то навсякаде поне според мен е еднавко така че ако имаш свободно време може да обиколиш но до Света Петка има един магазин за части и такива работи :)

Link to comment
Share on other sites

е, дано стане с 4GB, 'щото аз вече я поръчках :D ... а четох на няколко места, че притежателите на такъв телефон нямат проблем с нея, ама да видим.

 

а относно слушалките, тъй като не ги разбирам мноо нещата, кои са по-удачни - тези, които ти влизат в ухото тип "тапи" или стандартните? тъй като в комплекта са от вторите (HPM-62), а аз съм се спрял на HPM-75

 

HPM-62

 

product-8121.jpg

 

HPM-75

 

HPM75.png

Link to comment
Share on other sites

Ами вторите като модел са по хубави ,но не са стабилни мн в ушите,а и ако попаднеш на пълен пунтаж,вадят по кофти звук издават мн бързо багажите,но всичко си зависи дали те интересува повече цената или качеството.Между другото някой да знае къде се продават тези модели хендсфрита оригинални.В големите вериги? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Еми от доста време нямам вече Сони бях с K800i но съм ползвал и двата типа слушалки и съм останал с впечатление че значи тези HPM-62 си вадят доста силен и качествен звук а другия модел HPM-75 се водеха за W серията демек музикалните модели на Сонито донякаде качеството поне според мен е еднакво но при вторите като ги вкараш се едно оглушаваш поне при мен беше така :D защото тапичките елиминират страничния звук . Който и да вземеш няма да имаш проблеми но както каза колегата мн лесно се развалят . А и още нещо важно HPM-75 гледай да са оригинални защото има разлика от земята до небето между ментето и оригиналните пак от личен опит звука на ментето е се едно си си купил слушалки от магазин за 1 лв. може да ги познаеш по вътрешното покритие оригиналните са с метална мембранка докато ментяка е от нещо като плат . Надявам се да съм ти бил полезен

Link to comment
Share on other sites

днес го разкодирах, но нещо не мога да се оправя с интернета. пуснах чрез смс за автоматични настройки и ми върна, че не разпознава телефона. след това пробвах пък с ръчните настройки от страницата на глобъл, но пак същото - няма връзка към мрежата.

дали има нещо общо с това, че телефона е бил кодиран към друг оператор?

Link to comment
Share on other sites

ами не ще с глобълска карта, иначе с мтелска няма проблем с настройките на gprs-а и има нет ... но въпроса е, че аз съм на глобъл :blink:

Link to comment
Share on other sites

да ти кажа че и операторите се лигавят преди докато бях с сонито К800i няма проблем с нета сега съм с NOKIA N73 и не мога та немога да подкарам нета пък и според мен нз за какво ще го ползваш като хем е скъпо хем не е нищо :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...