Jump to content
BulForum.com

Продавам холова гарнитура


Recommended Posts

Диван тройка + два фотьойла + 2 табуретки.

Холовата гарнитура е доста стара, но е много запазена. Веднъж вече е претапицирана с възможно най-добрата дамаска, която намерихме тогава. Има нормални следи от употреба, но няма скъсано. Проблемът е, че на дивана пружините са вече много омекнали и в резултат при сядане на него доста потъваш. Има и няколко колелца за смяна. Фотьойлите са ОК.

Снимка1

Снимка2

Снимка3

Снимка4

Снимка5

Снимка6

Снимка7

Снимка8

Снимка9

Снимките са от преди година и нещо, но сегашното състояние не е по-различно.

Ако има въпроси - питайте тук, на ЛС или на координатите в подписа ми.

Мебелите се намират на 10км от Пловдив. При сериозен интерес може да се уреди оглед на място, но за момента не мога да осигуря транспорт до Пловдив. Транспорт до Пловдив е осигурен, но само при реална покупка. Все пак трябва да знаем къде да ги закараме.

Цена: 300лв. 270лв. 220лв. 190лв. 160лв.

 

Останаха само двата фотьойла. Цена 80лв 70лв 50лв 40лв. за двата.

Link to comment
Share on other sites

Транспорт до Пловдив е осигурен, но само при реална покупка. Все пак трябва да знаем къде да ги закараме.

Има съмнения за счупена дъска в конструкцията на дивана, на което може да се дължи потъването при сядане. Не ми се разглобява дивана да видя дали наистина е така. Външно нищо не личи. Но все пак - значително намаление на цената:

Нова цена: 220лв.

 

Повтарям, че фотьойлите за ОК.

Гарнитурата може да се продаде и без табуретките с малко намаление на цената.

 

Тъй като не съм наясно за цените на мебели втора употреба, склонен съм на някакъв коментар на цената при разумни аргументи от ваша страна.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...