Jump to content
BulForum.com

help widows\system32\config\system ?????


Recommended Posts

niakolko puti preinstaliram poradi slednia problem "Windows couldn't start because widows\system32\config\system is missing or corrupt " :sayjin :angry1

stignah do izvoda 4e problema e v harda no predi da go smenia bih iskal da se dopitam Blagodaria predvaritelno

Link to comment
Share on other sites

niakolko puti preinstaliram poradi slednia problem "Windows couldn't start because widows\system32\config\system is missing or corrupt "  :sayjin  :angry1

stignah do izvoda 4e problema e v harda no predi da go smenia bih iskal da se dopitam Blagodaria predvaritelno

Имам няколко въпроса към теб и вероятно след това мога да ти дам отговор иначе ще гадая :)

 

1. от ЦД ли инсталираш windows-а или е копиран на ХДД и от там го инсталваш ???

2. Защоп си толкова сигурен че е ХДД а не РАМ "примерно"?

3. Точно кои wин ползваш ?

 

Надявам се в твоите отговори да се крие проблема на ПЦ-то ти :)

Link to comment
Share on other sites

Instaliram go ot cd -WinXP PRO

ne sum suvsem siguren no nishto drugo ne mi idva naum

poslednia put cheknah harda predi da preinstaliram chkdsk kaza 4e ima niakolko nepopravimi greshki

Cleron 2.6

256 DDR

HDD Maxtor 80g SATA 4uh 4e imali problemi

 

problemnia file mi lipsva sled restart pri instalazia , poslednia put (predi 2h) updatvah antivirusa i pri restart zabi, sled koeto kato restartirah s rest izleze suobshtenieteo za greshka . Sledvashtia put sugurno shte znam seriinia nomer naizust :)

Link to comment
Share on other sites

Т'ва ми се е случвало и на мен няколко пъти. При мен се е получавало само след ънинстал на нещо и рестарт. Забелязал съм че се се оправя (понякога), когато се сложи загубения файл от друг компютър.

WinXP Pro - от СД и от ХДД

MAXTOR 40 GB

256 SDRAM

 

На един приятел компа.

Link to comment
Share on other sites

Instaliram go ot cd -WinXP PRO

ne sum suvsem siguren no nishto drugo ne mi idva naum

poslednia put cheknah harda predi da preinstaliram chkdsk kaza 4e ima niakolko nepopravimi greshki

Cleron 2.6

256 DDR

HDD Maxtor 80g SATA  4uh 4e imali problemi

 

problemnia file mi lipsva sled restart pri instalazia , poslednia put (predi 2h) updatvah antivirusa i pri restart zabi, sled koeto kato restartirah s rest izleze suobshtenieteo za greshka . Sledvashtia put sugurno shte znam seriinia nomer naizust :)

Пробваи със други инсталлЦД или смени самия ЦДром .Сблъсквал съм се точно с такъв проблем от грешно прочетена информаця при инсталацията. А ако ХДД ти дава грешка....пробваи да го инсталнеш на друг дял "ако ти е разделено на дялове ХДД-то" УСПЕХ :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...