Jump to content
BulForum.com

Продавам БАС китара


Recommended Posts

dsc01629145.jpg.xs.jpg

 

Бас китарата я взех преди няколко години, след като дълго време нямах. Имах мераци да я стягам, боядисвам и т.н., но пусто време...

 

Беше без прагове - фретлес, така си дрънчах на нея известно време, докато я разглобих за стягане.

 

Сложил съм й прагове. Искат допилване отстрани и донагласяне на височина с пиличка, който свири, знае за какво става въпрос. Може и да се махнат, разбира се.

 

Грифът е опънат като струна - за мен винаги това е било важно - прав гриф, иначе все едно свириш на пиано, и на предните ми китари, струните бяха перфектно близо до праговете.

 

Сложих ново магаре, добре е напаснато. Пуснато е каблече за маса.

 

Очертал съм формата за нов плексиглас, но иска рязане, играчка, време. В големите магазини могат да изрежат парче 30/40см.

 

Адаптерите и потенциометрите са както си бяха.

 

Нови са пъпките за коланите.

 

Ключовете работят, НЕ искат подмяна.

 

Общо взето, който я вземе трябва да й хвърли няколко часа за шкурене, нагласяне на праговете, боя и лак за естетика

 

Струните са нови.

 

Искам й 30лв, като взех струните, магарето и пъпките за колан дадох преди няколко години 20 ;), така че на пазарлъци не нося. Иначе може да я транспортирам из Пловдивския регион :).

 

Телефон 0898 83 79 07, Владо

 

 

Поради големия интерес, праговете са напаснати и китарата е в пълна бойна готовност, настроена като за концерт.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...