Jump to content
BulForum.com

Мнение относно тракера.


nosla

Recommended Posts

Здравейте :)

Значи първо искам да помоля ако има модератори против темата и против моето изказване да не я махат.Все пак мисля ,че живеем в свободна държава пък и не нарушавам правилата :).

Първо искам да започна ,че ника в тракера ми е strannika.Предполагам някой ме помнят други не и т.н.

Искам да кажа защо тракера замира и защо ще замре тотално до няколко месеца ако не се вземат мерки.Още с пускането на тракера(офф колко време мина 2-3 години) се зарадвах много.В същото време zamunda.net и arenabg.com бяха затворени поради съдебни работи.Случайно видях рекламата в ggwarez.hit.bg.И прочетох ,че тракера е нов и т.н :).Успях макар и с много усилия да заслужа титлата ъплоудер и съответно да качвам торенти ,но не крадени от други тракери ,а повечето правени от мен.Сега честно ще си кажа някой описания съм ги взимал от други тракери ,но нито ама в нито един торент не съм правил copy/paste ако желаете можете да проверите.Бях доста зарадван ,че още с първите ми торенти имаше по 10-20 сийдъра което за развиващ се тракер и то в началото е невероятно.С удоволствие аз качвах торенти ежедневно докато не се случи ,че тракера беше хакван многократно и имаше по едно време толкова паузи за профилактика ,че им загубих бройката,но добре преживях го :).Обаче след хакванията оставах все по малко и все по малко торенти даже повечето от мойте торенти вече си бяха загубили сийдърите и т.н :).Изключително много предложения от мен и от останалите потребителите бяха давани ,но уви прекално малко бяха одобрени да не кажа въобще.Тракера загуби невероятни ъплоудери невероятни хора който правиха всичко възможно за развитието му и за съжаление просто нямаха избор аз направих същото.Сега да обясня защо е станало така :)

Първо до колкото знам системата на тракера е tbdev малко моднат."Разбира се и аз мога да си кача tbdev и да му сложа 2-3 мода ,но какво ще стане като след 2-3 месеца като се развие повече бъде хакнат от недружелюбни хора ще се оплача на мама?Не ще трябва сам да се справя опаа забравих ,че backup ми е от 1-2 месеца ама какво от това на мен не ми пука важното е тракера да върви без това и аз не качвам торенти просто го администрирам."Защитата в един тракер ,а и не само в него във всички сайтове трябва да е на пръв план и да е на 100% сигурна.Без хубава защита където и да е няма бъдеще какъвто и да е сайта.След това имаше много добри предложения не само от моя страна ,а и от на други ,но прекалено малко бяха удобрени затова и повечето потребители просто се отказаха да дават свойте предложения тъй като няма въобще даже да им се отговори ще бъдат ли "аджеба" удобрени или не :).Просто съм възмутен от такъв хубав тракер какво стана :)

Все пак ако се измисли нещо като за напред(например да се рестартира и да се смени системата и всичко наново мисля ,че ще е идеално,но разбира се кой съм кой е администратора)може и да има евентуален успех :)

Поздрави,

Ваш бивш добър ъплоудер strannika

Link to comment
Share on other sites

Здравей! Хайде сега в едно изречение да обясниш какъв ти е проблема... Щото четох, четох и не разбрах нищо. Помня те между другото....

Link to comment
Share on other sites

Незнам неговия, но моя проблем е, че от определена дата назад, торентите могат спокойно да се изтрият. Така се самозаблуждаваме, че имаме нещо, а имаме само мушмули.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...