Jump to content
BulForum.com

malko pics


zaq

Recommended Posts

moje li da uploadnete malko pics ot FTL,6toto e mnogo 6ibana vrazkata

che na vsichki ni e bavno ;)

aide svaliai kvoto te kefi i kachvai tuka ;)

 

Do Skiv: Dark Lord / MoRDoR

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Moje da vi prozvo4i tapa ama naistina ne znam pak i ne ma e sram da popitam kat ne znam neshto zatova molq vi kajete mi kakvo e tva FLT i kak se svalq ot nego 4e da vida kakvo ima tam i da si drapna nqkoi raboti.

Link to comment
Share on other sites

Moje da vi prozvo4i tapa ama naistina ne znam pak i ne ma e sram da popitam kat ne znam neshto zatova molq vi kajete mi kakvo e tva FLT i kak se svalq ot nego 4e da vida kakvo ima tam i da si drapna nqkoi raboti.

ftl - > free.techno-link.com, bavna vrazka, mnogo nervi :)

Link to comment
Share on other sites

Moje da vi prozvo4i tapa ama naistina ne znam pak i ne ma e sram da popitam kat ne znam neshto zatova molq vi kajete mi kakvo e tva FLT i kak se svalq ot nego 4e da vida kakvo ima tam i da si drapna nqkoi raboti.

Ne boi se brato - po-dobre da zadava6 tapi vaprosi ot kolkoto da dopuska6 tapi gre6ki....

A pyk kato zadava6 tapi vaprosi izglejda6 glupav za 5 min.,

kato dopuska6 tapi gre6ki izglejda6 glupav za cial jivot... ;)

 

Tva e moito moto v toia glupav jivot...

 

:D :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Ne boi se brato - po-dobre da zadava6 tapi vaprosi ot kolkoto da dopuska6 tapi gre6ki....

A pyk kato zadava6 tapi vaprosi izglejda6 glupav za 5 min.,

kato dopuska6 tapi gre6ki izglejda6 glupav za cial jivot...  ;)

 

Tva e moito moto v toia glupav jivot...

 

:D  :D  :D  :D  :D

I az sam na sahtoto mnenie i zatova pitam :)

A pak do kolkoto FTL naistina za parvi pat 4uvam da se izpolzva tova sakrashtenie za free.techno-link.

 

PS: Mersi za poqsnenieto

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Ami site-a ot skoro se prekrusti taka ama ako napishesh free.techno-link pak shte ti go otvoti ne se pritesnqvai.I m/u drugoto shto da elosha vruzkata tam?Nqkoi kaza2-3kb na men po-malko 8 ne mi e bila (koeto ne e neshto osobenno ama e dosta nad2-3kb)

 

--mod-note:

Supercharger, занапред поглеждай датите на последния пост от темата, за да няма "неочаквани" warn-ове. Мнението ти в този случай може да се причисли само и единствено в категорията СПАМ, което е драстично нарушение на правилата на форума.

Link to comment
Share on other sites

Ami site-a ot skoro se prekrusti taka ama ako napishesh free.techno-link pak shte ti go otvoti ne se pritesnqvai.I m/u drugoto shto da elosha vruzkata tam?Nqkoi kaza2-3kb na men po-malko 8 ne mi e bila (koeto ne e neshto osobenno ama e dosta nad2-3kb)

 

Откъде я изрови тая тема бе ?Тва е отпреди година и повече, а скоростите изобщо не са същите! Все едно да обясняваш на някой от преди 100 години, "а бе как да не може да се лети бе..тва е нещо супер естествено, има самолети!!". Чудно ми е дали ще има Warn ....?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...