Jump to content
BulForum.com

sublufer baskasa


Recommended Posts

prodava se baskasa-sublufar  s 8 in4ov dvukanalen sterio bas mislq 4ee 40w no nesam siguren sviri dosta qko cena 50lv.

Дай малко повече инфо. Честотна характеристика, марка линк за някоя и друга снимка

Link to comment
Share on other sites

na tozi bas se vrazvat  ot ednata strana leviq kanal ot drugata desniq kanal  dokolkoto znam tozi tip basove sa s dvoina namotka na membranata

Дори и на 4 места да е баса....човешкото ухо го възприема само МОНО. :) Както и да е .Значи до тук от написаното разбирам , че суббуфера е със поолшпоол говорител.при такова връзване наистина се получава отличен бас

Link to comment
Share on other sites

i az znam 4e se kazva 4e basat e dvukanalen ................ no za da me razberat po lesno horata koito i napredstava si nqmat kakvo e dvukanalen bas napisah i sterio za6toto dosta hora go znaqt taka a dvukanalen bas pri vsi4ki slu4ai e dvapati po mo6ten ot ednokanalniq

Link to comment
Share on other sites

A moga li da go prasna na kompa s otdelen usilvatel razbirase? Toi e edin ruski i sus sigurnost niama izhod za subwoofer , ama niama ko da go praaa i vikam da go vkaram v deistvie :)

Link to comment
Share on other sites

@tarbanov Значи ако уредбата ти има изход за суббуфер има голяма вероятност тя да не го захранва а да трябва да си купиш суббуфер с вградено стъпало. В този случай уредбата ти праща към изхода за суббуфер-а само ниските честоти но не му подава никаква мощност.

@URDeaD ти щом като имап стъпало значи не би трябвало да имаш никакви проблеми да го подкараш :) Само трябва да внимаваш със съпротивлението колко ома е на усилвателя ти и на суббуфер-а. Защото много е вероятно ако едното е 4-ома а другото 8-ома да ти изгори нещо. Може и да са различни омовете не 4 и 8 но по принцип трябва да са еднакви на усилвателя и говорителите.

Link to comment
Share on other sites

@URDeaD ти щом като имап стъпало значи не би трябвало да имаш никакви проблеми да го подкараш :) Само трябва да внимаваш със съпротивлението колко ома е на усилвателя ти и на суббуфер-а. Защото много е вероятно ако едното е 4-ома а другото 8-ома да ти изгори нещо. Може и да са различни омовете не 4 и 8 но по принцип трябва да са еднакви на усилвателя и говорителите.

Stenli , mersi , shte proveria! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

значи.... тва е бас каса която има вграден усилвател и изход за странични колонки (среди и високи) и работи идеално и вади хубав звук? Понеже не мога да отворя снимките моля да качиш тук някоя друга и да ми кажеш марка на говорителя... ако всичко е точно мога да събера пари до няколко дена че в момента нямам :(

Link to comment
Share on other sites

Monitora mi sdade bagaja, she trqbva da tyrsq pyrvo monitor. posle vsi4ko ostanalo. Syjalqvam 4e taka se polu4i, imah dosta merak za gotin sound.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...