Jump to content
BulForum.com

Продавам лаптоп Asus X51R


Recommended Posts

Продавам посочения лаптоп:

 

• CPU

Intel Core Duo T2130 1.86GHz, 533MHz, 1MB L2

 

• Chipset

ATI Xpress 1100

 

• LCD

15.4" WXGA Color Shine

 

• Memory

DDR2 667 2GB (2 sockets DDR2 667, up to 2GB)

 

• VGA

ATI Xpress 1100, up to 128MB

 

• HDD

120GB SATA 5400rpm

 

• Optical storage

DVD Super-multi

 

• Communications

802.11b/g wireless, LAN 10/100, Modem, 4 x USB 2.0

 

• Expansion slots

Type II PCMCIA, SD/MMC/MS/MS PRO reader, VGA

 

• Audio

Built-in Azalia compliant audio chip with 3D effect & full duplex, built-in stereo Speakers, Headphones/ • Keyboard

19 mm full size 88 keys

 

• Battery

6 cells Li-ion

 

• Operating system

Windows XP

 

 

• Dimensions & Weight

365x264x35.5 mm, 2.8 kg

 

 

Давам го с чанта, мишка и един аксес поинт AIRLIVE.

 

Лаптопа има оставаща гаранция 1 год. и 4 месеца и е купуван от ТЕХНОМАРКЕТ.

 

ЦЕНА: 850 лв.

 

За контакт: 0887593625

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Обявата важи ли все още ? Имам интерес ... Имаш ли касова бележка към останалите документи и гаранционната карта ? Не за друго , но просто ще го внасям в чужбина и на границита ми изискват касова бележка :( Тъпо , но факт :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Обявата важи ли все още ? Имам интерес ... Имаш ли касова бележка към останалите документи и гаранционната карта ? Не за друго , но просто ще го внасям в чужбина и на границита ми изискват касова бележка :( Тъпо , но факт :laughing:

 

Единствено ако се опиташ да си вземеш обратно ДДС-то. Колко пъти съм минавал с моя през граница и не са ми искали касови бележки...

Link to comment
Share on other sites

Единствено ако се опиташ да си вземеш обратно ДДС-то. Колко пъти съм минавал с моя през граница и не са ми искали касови бележки...

Абе незнам какво ДДС като се опитваш .... Става въпрос , че с митничар не се спори най-вече като не го разбираш какво ти говори.Последно с един принтер такива простотиии и глупости , че в Македония отзад на паспорта ми писаха , че вкарвам принтер , а пък после на излизане ми искаха печат отзад да си сложа .... след половин час чакане и глупости на Косовската пък ония ми вика касова бележка и на какви ли не глупости са наслушах затова викам , че би било добре ако има касова :) :D :punk

Link to comment
Share on other sites

За Македония и Косово може да важи, ама и аз съм го носил моят лаптоп в Европа и само в Франция му правиха проверка , какво има в него. Камо ли да искат бележки и друго, нали го отчиташ и на връщане?

Link to comment
Share on other sites

Такива проблеми само нашите балкански тикви могат да ти направят. Носих си лаптопа из половината европа и щатите без грам проблеми - ми мой си е лаптопа нося си го ебаси. Даже не ми искаха нищо нито са ме проверявали - питаха това какво е, викам ми лаптопа ми, нося си и малко филми и музика да не скучая в самолетите и те ми викат ааа добре, айде продължавай и приятен ден. Само на влизане в България са се скъсвали да ни проверяват... Един приятел даже има теория - винаги носи нещо което направо плачи да се заяде митничаря но е прилежно подкрепено с документи. И според теорията му щом най-съмнителното нещо успее да се оправдае значи останалото също ще е ок. Последно специално носеше една плюшена овца висока половин метър на NICI (жените я знаят) подарък за приятелката му и вика - не пропуснаха граница да не ме питат за нея и какво е това, случайно да няма наркотици вътре... кво ли не са я правили тая овца но като видели че е ок и го оставяли на мира и не проверявали нищо повече :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...