Jump to content
BulForum.com

Продавам 4-гуми комплект...ЕВТИНО


Recommended Posts

Първоначална цена на комплекта - 50 лева (4-те гуми)

Стъпка: 2 лева

Край на търга : Понеделник 18:00 + получавате безплатна доставка в границите на град Пловдив

Блиц цена: 80 лева + 1 бира от мене :D

 

ГУМИТЕ СА 175/70R13 82Т

 

СНИМКИ

----------------------------------------------

 

Оправи си линка със снимките, защото сега изисква парола, за да се разгледат.

 

ЕдИт: Да но НЯМА ПАРОЛА ... Цъквате на ВХОД и снимките ви излизат .... Иска ви парола , защото албума е личен , НО НЯМА ТАКАВА >>> Оставате полето чисто и натискате ВХОД

ЛИНКА Е ОПРАВЕН

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Търга се обновява !!!

Айде хора , че седят в мазето в Пловдив , а пък гумите не са толкова лоши ;)

Първоначална Цена Само : 40 лева (ЗА КОМПЛЕКТА 4 ГУМИ)

Стъпка : 2 Лева

Блиц цена : 70 ЛЕВА

Край на търга 30.Октомври

Оправих линка със снимките ...

Който спечели търга идва до бул.България 115 и му ги давам ... Доставката се отменя :) Просто не ми се заниамва да ги товара и глупости ;)

За Сега В Търга Води @vojda66 с 52 лева ....

~~~~~~~~~~~~~~~~~@XC^^The_Devil^^ повежда с 56 ЛЕВА

~~~~~~~~~~~~~~~~~@mic24 повежда с 58 ЛЕВА

~~~~~~~~~~~~~~~~~@vojda66 повежда с 60 ЛЕВА

Link to comment
Share on other sites

От мен 45лв. от снимките не се вижда добре все пак каква е големината на грайфера :D

Link to comment
Share on other sites

Големината не съм я мерил , но си имат грайфер не са чак толкова зле ... А пък и изобщо не съм ги тормозил ... в смисъл не съм въртял гуми или както му казват повечето гъзарчета запазени са си ....

На място си рещавате дали ви харесват или не , но за да ги видите може да се случи най-рано другия четвартък или петък по-точно , защото тогава ще си пътувам към БГ.

Ако искате оставете някакви телефони на пм за да може , когато си дойда да свършим работата по-набързо , защоо си идвам за 4 дена (2 от които в път) и останалите 2 няма да имам голям мерак да ви търся или издирвам кой си ги харесал и кой не .... затова хората с релаен интерес да ми пратят някакви телефони за връзка или пишете на skype: the_hot_guy90

Link to comment
Share on other sites

Разумно е все пак да напишеш каквъ тип са гумите, зимни или летни?

 

P.S. Ако си си направил труда да разгледаш снимките, не може да не си забелязал M+S индекса, а и дори само по шарката да се ориентираш...става ясно, че няма как да са летни.

Link to comment
Share on other sites

със какъв ДОТ са гумите седмица/година на производство че не се вижда от снимките.

или ако незнаеш, колко време са търкаляни сезони или км.

че ми трябват само този зимен сезон да искарат без проблеми повечето ще е градско каране.

Link to comment
Share on other sites

Разумно е все пак да напишеш каквъ тип са гумите, зимни или летни?

 

P.S. Ако си си направил труда да разгледаш снимките, не може да не си забелязал M+S индекса, а и дори само по шарката да се ориентираш...става ясно, че няма как да са летни.

Гумите се водят ВСЕЗОННИ (извинявам се че съм забравил да го доуточня ) Дата на производство не пише аз съм карал с тях около половин година и преди това баща ми .... затова си нямам на идея честно казано .... Гумите нямат жабки , изхлузвания или каквото и да е ..... Ще те изкарат 1 сезон 100% , че и повече не знам какво се притесняваш ... Може би се залъгваш от цената , че е много ниска , но това е защото просто седят в мазето и нямам какво да ги правя и гледам ги дам някой да си ги позлва ;)

Едит: За Сега В Търга Води @vojda66 с 52 лева ....

~~~~~~~~~~~@XC^^The_Devil^^ повежда с 56 ЛЕВА

~~~~~~~~~~~@mic24 повежда с 58 ЛЕВА

~~~~~~~~~~~~~~~~~@vojda66 повежда с 60 ЛЕВА

Link to comment
Share on other sites

давам блиц цената и ги отнасям гумите

@XC^^The_Devil^^ автоматично печели търга давайки блиц цената ... Темата може да бъде затворена.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...