Jump to content
BulForum.com

Къв си ти бе ...


Guest Guest

Recommended Posts

Guest Guest

Хм ,стана грешка...

Та така. ThE_UfO ,Кви дивотии ми ги говориш бе ! Батакшкото клане било нищо сравнение с това ,което гърците правили. Ти наред ли си бе.Що не идеш да се прегледаш някъде а ? Щото баташкото клане е нищо ,за това цяла Европа ,да и цял свят знаят за него ,така ли. Та затова го сравняват с Картаген и Спарта (и нека отбележа ,че това го прави не само дядо ви Вазов... ) Та ти ... Батко ,ще ме учиш на морал и акъл.Аз ти предлагам първо да помислиш още един път и тогава да се откажеш. Не ме учи кога да поглеждам в себе си ,не ме учи как да бъда добър и справедил ми преди да коментираш душевното ми състояние или прочети и усмисли това дето съм го написал или по добре замълчи. Веднага ти давам пример ,по който разбирам ,че постът ти не е нищо повече от стихоплетство ,как да се изкараш особено интелИгентИн и т.н. Ако беше вникнал поне малко ,ама поне малко ,или който и да било от вас ,се някак си щяхте да се усетите ,че Петканов е Министър на Вътрешните работи ,няма нищо общо с културата . Културен министър ни е Божидар Абрашев.Ама не,седя аз и чакам 17 дена някой да се усети ,ама Хъ ,на ,няма кой.И сега ми се изтопорваш ти и ще ме учиш на морал.И кой подяволите ти е казъл ,че на опашката ме изпревари бабичка бе шефе ? Къде по точно го написах а ? Тя беше не кой знае колко по голяма от мен бе ,тъпчо . Сигурно беше студентка .. какъвто вероятно си и ти .. батко ... И не ми разправяй как е възпитан българинът. аз поне знам кой ме управлява ,ама на тебе явно не ти е ясно. Никога не съм търсил вината в другите ,не ме познаваш ,не ме приравнявай под общ знаменател с едно пасмище .. едно племе скотове .. Става ли? И защо подяволите трябва Аз да я пусна да мине пред мен, тя уста няма ли да попита ве ? Аз имам права и мое право е да се наредя на упашка ,да си чакам реда да си платя шибаната сметка и да си отидя. Коя е тя да ме пререди? Но не,както казах ,аз нямам нищо против да ме прередят.Всеки може да получи всичко ,стига да може да си го поиска! Кво ,ще и се скърши устата ако ме попита ли ? И кво излиза ,аз съм виновния за дето ме прередиха и за дето си замълчах ,а не тя ,дето ми нарушава правата ? така ли ,питам аз? За кво капиталистическо възпитание ми говориш пък ти бе .. Да не си ми родител ,та да знаеш с какви ценности са ме градили нашите. Явно си някав всезнайко ,който разбира от всичко и от всеки и всички ние ,ученици ,синове на една капиталистическо образование сме ти ясни като отворена книга ,ммммнали ? Ами я си представи ,че бъркаш и аз не съм ученик.Тогава цялата ти теория отива на кино нали ... Ае кво ли ти пиша Бате .. ти знаиш по-добре ...

Link to comment
Share on other sites

Guest, явно по 3-те граматични грешки на всяка дума, ми дават основание да мисля че си ученик от въпросния техникум. Петканов, Драганов, толкова глупости си написал, че едва ли има човек който да ти е прочел каруцарските изцепки, тъпчо можеш да викаш на мъжа на майка си. Като си толкова учен, знаещ и нахакан, защо си замълчал на опшката (пише се с "О", не с "У" както ти си го написал, справка БЪЛГАРСКИ Правописен Речник). С историята също не си на висота, Спарта е сравнявана с Шипка, ти дори си нямаш и представа за нещата за които говоря в Гърция, защото може би не си го учил/чел.

Расистките глупости можеш да ги оставиш за някоя сбирка на по цигара/трева/наркотици с кварталните наркомани. Докато има такива като теб, скрити зад Guest, необаждащи се за това че са ги прередили на опашката, мълчащи и траещи хора, ще си седи държавата като Москвич в блато и ще потъва бавно, бавно...

Link to comment
Share on other sites

пич, майна кво се захващас с правописните грешки? тук не е час по ББББББГ език! пишем на клажиатурата и никой не мисли как да го напише. и в повечето случаи използваме фонетична азбука. нямаш никакво право да казваш на човека кога, къде и как да си излива чувствата. не можеш да кажеш дали го прави с право или не! това не е твоя работа и не се меси в тази на другите!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Guest

Значи първо ме критикуваш ,че протестирам срещу това ,че са ме прередили ,после ми се караш ,че съм си мълчал и докът си мълча ше си седим на тва дередже... хм .. ами аре да си извадиш една ясна теза ,ясна за теб самия ,не за мен, на мен ми е ясно ,че теза нямаш .. и тогава да ми говориш.Правописната грешка беше умишлена ,да видя дали този път някой ще я забележи.Ти я забеляза.Похвално.Това говори добре за теб.Другите глупости дето ми ръсиш - НЕ! И се басирам ,че съм доста по-грамотен от теб... ако искаш да си направим компетишън.. Спарта била сравнявана с Шипка така ли .Незнам аз в къв техникум уча според теб ,но ти определено не си учил в училище ,по реномирано от Пеню Пенев. Може би ти е време да прочетеш Иван Вазов - Кочо .. айде моля те седни сега го прочети и после пак ми говори за гърци и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Ясна теза ли ?!(за 2-ри път ти обяснявам). Или се редиш на опашката и се оставяш да те тъпчат разни пенсионери след което сред приятели казваш: оле другия път ще и чупя носа, само да стане още 1 път така и тн, или се застъпваш за мястото си ако бързаш примерно и обясняваш културно без псувни и майни и копелета и тн, ще те разбере.

Завършил съм ЕГ "Иван Вазов" , ако искаш може да направим 1 тестче по езикова култура да видим кой е по-образован ;) , господинчо.

Link to comment
Share on other sites

Guest Guest
Защо да не отстъпиш 1 място на пенсионерката да си плати телефона, защо да не отстъпиш 3 места на друга опашка на някой по-възрастен от теб? Ако имаш работа помоли хората, те ще те пуснат напред в опашката, защо всичо трябва да опира до псувни и караници?!

 

Или се редиш на опашката и се оставяш да те тъпчат разни пенсионери след което сред приятели казваш: оле другия път ще и чупя носа, само да стане още 1 път така и тн, или се застъпваш за мястото си ако бързаш примерно и обясняваш културно без псувни и майни и копелета и тн, ще те разбере.

 

Твъъъърде бързо си променяш мнението ... в "ЕГ" така ли ви учат ... и не ме наричай господинчо !

Link to comment
Share on other sites

Guest Guest
Докато има такива като теб, скрити зад Guest, необаждащи се за това че са ги прередили на опашката, мълчащи и траещи хора, ще си седи държавата като Москвич в блато и ще потъва бавно, бавно...

 

Забравих и тоя цитат. Той е от жизнено важно значение ,за да се разбере твоят лак ъф тийзиз.

Link to comment
Share on other sites

...Турците въобще не си приличат с циганите...

турци, цигани, маляки - се на шибат

Защо да не отстъпиш 1 място на пенсионерката да си плати телефона, защо да не отстъпиш 3 места на друга опашка на някой по-възрастен от теб? Ако имаш работа помоли хората, те ще те пуснат напред в опашката, защо всичо трябва да опира до псувни и караници?!

бе то в българия май опашката е начин на мислене, ма като гледам

...някоя сбирка на по цигара/трева/наркотици с кварталните наркомани...

май си личи кой за кжо си мисли

:devil :evil :P

Link to comment
Share on other sites

Maliii dobre 4e tova tuk e samo forum, ta da ne si izvadite o4ite :sayjin

 

Kym vsi4ki puberi vyv foruma: pravete kakvoto mislite za pravilno, pyk kakvoto stane. :) Nikoi nqma pravo da vi razvalq udovolstvieto da si biete glavata v stenata i sami da tyrsite pytq kym "istinata"! :)

Link to comment
Share on other sites

Как ще си остъпя мястото на пенсионер бе ???

Избягал съм от работа и се чудя как да свърша 100 неща и ще си отстъпвам мястото на пенсионер...

аз много добре знам, че сега в България да си пенсионер е най-унизителното нещо ... ама за къде бързат?

 

... и да добавя още една картинка: групичка от 20тина циганина пред банкомат - има я още от миналата година

като го видя това и се чудя и ми се плаче и хем ми е смешно....

и много противно

 

и много се радвам, че повечето неща могат да се плащат по интернет вече!

ако някой не знае - да пита...

Link to comment
Share on other sites

az znam , 4e Bulgarskata armiq se e bila za i sreshtu Hitler....Znam, 4e mnogo sa zaginali...znam , 4e vav World War II sa umreli 30 mln. dushi

Zashto?

Zashtoto nqkoi si e igral na voina

Ne mojesh da uvajavash tova nishtojestvo,ne mojesh da mrazish horata....

A ako pradqdo ti beshe zaginal zaradi H......?

Togava shteshe li da se rodish i da vikash kolko si go uvajaval i kuf qk pi4 e bil?

:angry1

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...