Jump to content
BulForum.com

Продавам Nokia N70


Recommended Posts

Телефончето е запазено и не прави никакви проблеми. Чисто нов оригинален (наистина!!!) панел на 1-2 седмици с лепенката на дисплея. Предлагам и 2-ра чисто нова клавиатура, но си карам със старата, че съм й свикнал. Комплекта е пълен, но е само без дата кабел, защото така го купих. Не е Music Edition, но пък затова софтуера е сменен с този на ME. Предлагам го както и с доста полезен софтуер така и празен според желанието на купувача. От Пловдив съм, но изпращам по куриер за сметка на купувача. Цената е 140 лева. От бартери се интересувам само за по-добър телефон и главно за Nokia N80. Ето и снимки:

 

a9c0cd612c3f889e.jpg

 

4101ccb312965e1a.jpg

 

7785ba1eccd35c49.jpg

 

4f9322d0af604596.jpg

 

9bc4b226d7f96dea.jpg

Link to comment
Share on other sites

Вече приемам и бартери. Главно за Nokia N73, но и за други телефони с подобни екстри и в същата ценова гама. Трябва ми телефон, който да е по-добър от моя. По-лош не ми върши работа.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 5 months later...

Телефона е с чисто нов оригинален (наистина!!!) панел на 1-2 седмици с лепенката на дисплея. Вече се предлага 2-ра клавиатура, но си карам със старата, че съм й свикнал. Цената пада на 150 лв. :) Преемам бартери главно за Nokia N80 или по-добър от моя модел, но пак в този ценови клас.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...