Jump to content
BulForum.com

нокиа e65+Holux GPSlim240


DragonX

Recommended Posts

Аз съм с нокия е65 и днес сигурно цял ден се опитвам да си свържа новозакупения bluetooth GPSlim 240 на Holux и то с пълен неуспех.. изчетох всички теми опитвах се да го подкарам.. даже ходих да го връщам в магазина, но оттам ми казаха че той си работи и ми трябва подходящ софтуер.. бях пробвал преди това с Tomtom, но ми казаха сега да пробвам с Garmin и установявам същият неуспех, устройството успява да се сдвои.. на градената програма на тръгва.. на Томтом незнам даже кво да направя.. а на Гармин чета тази тема.. още от първия пост и се опитвам да изпълнявам стъпките.. стигнах до инсталирането на .сис файл-а и дотам.. инсталнат е и когато пускам приложението се изписва Гармин и после директно се затваря приложението...

Link to comment
Share on other sites

Аз съм с Holux 236 и едно Windows Mobile PPC - ако се притесняваш дали работи може да го пробваме с мойта джаджа, ако тя се оправи значи ти е наред GPS-a и трябва само да си оправиш софтуера, ако не спокойно може да им го върнеш... За Е65 нямам никаква представа какво трябва да се направи но поне мога да ти направя услугата да пробваме наред ли ти е малката джаджа за да знаеш къде да търсиш проблема. Тъй като аз не съм особено сигурен че след като си пробвал с 3 различни софтуера и не работи че проблема не е в нея...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...