Jump to content
BulForum.com

Скутерче


Stati

Recommended Posts

Искам да ви попитам ...значи нещо като карам ми стърже някак си на желязо от веригата мисля че идва... също така и предната спирачка(дискова) ми скърца. Бихте ли ме насочили къде мога да го дам за да ми отстранят проблемите за да не станат по сериозни.

Някой измежду вас знае ли за някакъв вид аларма за моторчето ....аз го оставям в гараж но е само на един удар или натиск. Искам нещо да писка силно примерно ако не се деактивира алармата при задвижване ръчно на мотора.

Благодарности

Link to comment
Share on other sites

Искам да ви попитам ...значи нещо като карам ми стърже някак си на желязо от веригата мисля че идва... също така и предната спирачка(дискова) ми скърца. Бихте ли ме насочили къде мога да го дам за да ми отстранят проблемите за да не станат по сериозни.

Някой измежду вас знае ли за някакъв вид аларма за моторчето ....аз го оставям в гараж но е само на един удар или натиск. Искам нещо да писка силно примерно ако не се деактивира алармата при задвижване ръчно на мотора.

Благодарности

 

0885689456-Стоян.

мн рядко си вдига телефона да знаеш.има си мн работа и трябва упорито да звниш.даже най добре иди намясто щото се съмнявам по телефона да го намериш.правил съм много тигели по майстори на скутери и трябва да ти кажа че тоя тип е най добрия в плд не само на скутери ами като цяло на мотоциклети.гаража му се намира на около километър след търговийте на брезовско.има спирка на автобуси пред портала и много натрупани гуми от камиони.питай човека на портала за стоян той ще ти обясни как да стигнеш до него.

 

Относно алармата... такава от кола ти върши работа на теб.има ги по 40-50 лв на руския.аз неотдавна си сложих и на колата и на мотора.трябва да ти кажа... върши чудесна работа,пази ти мотора не само от крадци ами и от лапетата който обичаат да се катерят и да натискат копчета :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...