Jump to content
BulForum.com

Programa za rip na DVD


chochosan

Recommended Posts

Nqkoi da znae hubava programa za ripvane na dvd-ta? ama pulna, kudeto sama si pravi vsichko, a ne i da trqbva otdelno da ripvash i zvuka i posle da go lsagash kum avi-to itn..

Imashe edna Direct DVD ili DVD X Copy, nqkoi moje li da gi nameri , ili pone neshto drugo kachestveno?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Moiat uspeh po vaprosa beshe pochti nulev. Opitai da pogledbesh na:

www.tomshardware.com i da prochetesh za flaskmpeg.

Az lichno sas nego se borih. Ne si spomniam tochno, no imashe niakakvi bugove taia programa, a Tom ia preporuchvashe goreshto. Rezultata pri men beshe che ripnah edno DVD za okolo 8 chasa, no avi-to stana 230MB i se sehstash s kakvo kachestvo. Togava mu teglih edna maina i taka bezslavno prikliuchi opita mi da ripvam. :D

Link to comment
Share on other sites

Az napravih edno dosta "Extensive" prouchvane i namerih nqkolko programki, skoro shte gi UP-na i shte postna linkovete tuka gore. Ta se sprqh na edna all-in-one - Rip It All programka - ripva mi DVD za 3 chasa nqkude, samo che az sum s P4 2.40B Ghz i 1GB DDR taka che ne znam na po slabi PCta kak she se durji. Drugata e Dvd cutter stream i mp3 converter - tq e ruchna, nabor ot programki za posledovatelno ripvane, sled tova kodirane na vob filovete v avi, sled tova convertirane na ac3 v mp3 i naj nakraq slepvane na audio + video, povechko rabota e, no ne e trudna za rabota a resultata e mnoooogo po dobur... ta kakto se kazva ako iskash neshto svursheno dobre svurshi si go sam :))))

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...