Jump to content
BulForum.com

Duno+CPU PentiumPRO+Radiator


Recommended Posts

shtom ne znaesh 5lv davam, shtoto da dam pari za neshto koeto ne razboti, ne si zaslijava.

Ako znaeh,che raboti shtiah da im iskam pone 20 kinta.....10lv mislia,che e dobra cena........pri vsichki polojenia 1-to ot 2-te shte raboti!Ako ne se poiavi dulgo vreme drug meraklia moje i da ti gi podaria za 5lv...........BTW ima i oshte edin procesor s radiator(niakuv pentium pak)......davam go kum teia neshta!Vsichko 10 lv! ;)

Link to comment
Share on other sites

E dobre de ako ne raboti za kakvo da kupuvam charkalyci za 10 lv????!!!! Da mi stoqt v shakfa li?!  :rolleyes:

Hubavo davam ti gi testvash gi,ama ako rabotiat cenata e 20lv navit li si?.........vse pak stava vupros za 2 procesora i duno+2 radiatora!!!

Link to comment
Share on other sites

Ne ne sym navit, ako rabotqt ti davam 10 lv (tova e cenata koqto si obqvil)

Da zashtoto ne gi znam dali sa chitavi(a ne iskam da izluja niakogo) za tova e tolkova evtino bratle priemi go kato lotarien bilet za 10lv moje da spechelish,a moje i ne mislia,che daje realnata im stoinost e nad 30lv na tia neshta........hich da ne e ot dvete radiatorcheta moje da si napravish niakvo ohlajdane da rechem za videoto!Razberi me za 5kinta ne si zaslujava razhodkata!Drugo e edna 10-ka tova si e edna vecher v kruchmata! ;) .......BTW sum 100% siguren,che neshto raboti!

Link to comment
Share on other sites

Emi hubavo, kato reshish che iskash da izkarash polovin vecher v krychmata t.e. s 5 lv :P Prati mi LS :rolleyes: (Mejdo drugoto vyv HWBG nqkakyv pich prodava syshtite charklyci no bez tozi drugiq procesor za 8lv, ama i toi ne znael dali raboti. Ako dynoto raboti shte si naemra procesor)

 

Inache sys proba sym navit za 10 lv da vzema. Ama preditovam oejsh li da mi dadesh poveche informaciq za dynoto?

Link to comment
Share on other sites

Emi hubavo, kato reshish che iskash da izkarash polovin vecher v krychmata t.e. s 5 lv :P Prati mi LS  :rolleyes: (Mejdo drugoto vyv HWBG nqkakyv pich prodava syshtite charklyci no bez tozi drugiq procesor za 8lv, ama i toi ne znael dali raboti. Ako dynoto raboti shte si naemra procesor)

 

Inache sys proba sym navit za 10 lv da vzema. Ama preditovam oejsh li da mi dadesh poveche informaciq za dynoto?

Mai e na Soltek...no ne sum siguren.........toi procesora si e na dunoto!..........idvash gledash..........ako ti haresva davash 10kinta,ako ne zdrave da e!Zasega tova e cenata! ;)

Link to comment
Share on other sites

Iskash da kajesh che procesora ne moje da se svali ot dynoto li? I kak izvednysh reshi che e na soltek? Kolko PCI ki ima? Ima li AGP (symqnvam se da ima AGP) apak i samo s gledane ne stava :( Trqbva da se probva kak vyrvi, dali e stabilna sistemata.

Link to comment
Share on other sites

Iskash da kajesh che procesora ne moje da se svali ot dynoto li? I kak izvednysh reshi che e na soltek? Kolko PCI ki ima? Ima li AGP (symqnvam se da ima AGP) apak i samo s gledane ne stava :( Trqbva da se probva kak vyrvi, dali e stabilna sistemata.

Znachi v kutia na Soltek e zatova kazvam,che moje da e takova!Ima 4 slota za RAM,4 PCI slota i 4ISA.....chipovete sa INTEL-ski(3 na broi)..........na povecheto chasti pishe PHILIPS.......prepolagam,che e markovo duno!.........Socket8........procesora se vadi estestveno!T'va e koeto moga da ti kaja...........ama pak ti kazvam s proba cenata e 20lv.......shtoto 2 puti shte si gubia vremeto!

Link to comment
Share on other sites

Dobre kogato iskash da si gubish vremeto vednysh bez pari, prati PM ;)

Ami za 5lv edva li shte se razhodia..........v nia dobria sluchai ti shte doidesh da si go vzemesh na taia cena,ama edva li.......te samo kondenzatorite mu struvat poveche na t'va duno! ;)

Link to comment
Share on other sites

Govora za 10 lv cena za charkovete koito predloji. Na men ne mi e nalojitelno, apak i cenite edva sega shte im spadnat.

T'va na kraia ne go razbrah mnogo ama karai!Davash li 10lv ili ne?...........ai samo,ako iskash veche da ne pishem v temata shtoto ia omazahme zdravo,ako iskash pishi mi na lichna!

Link to comment
Share on other sites

E to mai se e vidqlo che az shte go kupq :P Taka che ne sme e omzali mnogo temata. Ami kazvam che ako rabotqt neshtata sym syglasen da dam 10lv, sled kato gi probvam, no ako ne rabotqt, nqma da dam nishto :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...