Jump to content
BulForum.com

3D grafika


extaz

Recommended Posts

zdr..

 

zanimavam se s vizualizaciq na 3D obekti....

po to4no s 3Ds MAX.

 

Vizualizaciq

 

bih jelal ako nqkoi se zanimava s podobni raboti ....da obmenim OPIT.

tova na linka ne e nai dobroto na koeto sam sposoben...v nai skoro vreme shte upgreatvam stranicata.

 

ako nqkoi go interesuva edno gotino sait4e za pomoshtni materiqli za MAX:MATERIQLI

 

ako znaete podobni saitove molq da gi spodelite!

 

 

Tyi kato az sam si praviq 3D obektite /imam dosta bogata bibliuteka s mebeli/, ako na nqkoi mu triqbva shte e ka4a! No za jalost modeliram na AutoCad....a toi ne e 4ak tolkova dobyr obemen modelier,....MAXa e tejka programa i syshto ne e udobna za obemnno modelirane,....Ako polzvate neshto po dobro ..kakvo e to!

V sferata na ArhitekturaTa!

Link to comment
Share on other sites

Dobre dosal.

Az se zanimavam glavno s primitive i izpolzvam 3dmax6 glavno kato lybitel.

tia e naistina dobra programa za isobraziavane na 3d scene.

na men do sega ne mi e zabivala makar 4e maya/3dmax6 ;) ne se ponasat.

prepora4vam ti e kato barza,lesna za ypotreba,i davasta efektivni resoltati.

ina4e za po leka programa ti prepora4vam cinema 4d sasto adski dobre isobraziava .

 

Pak ne osestam nikva raslika kogato maya/3dmax/cinema 4d/rchino/catia

sa na harda.

 

za saitove na tutorials and free 3dscene.

ma sa jalost v momenta ne namiram nikvi linkove :(

 

po kasno ako iskash sa ka4a nakolko render scene na cinema 4d, da pre4enish sam no az e ispolsvam glavno za import/export . :)

Link to comment
Share on other sites

zna4i az s vizualizaciqta nqmam problem!

MAX 5 mi vyrshi perfektna rabota a i slujebnoto PC e upgreatvano za dezainerska rabota i RAM ima dovolno.

Na men mi triqbva programa za triizmeno modelirane /i ako e specializirana za mebeli - oshte po dobre/

Podobno na autoCAD!

Moje i az da probvam MAX6....imali neshto po NOVO!?

Link to comment
Share on other sites

Аз също се интересувам от подобна програма, само дето сам абсолутен бегиннер. :)

Така че може да ми предложите добра програма, занимавал сам се с rhino само. Искам програма удобна за вътрешен дизайн, която да поддържа библиотеки, подобно на Flash, т.е ако се промени елемента в библиотеката всички негови производни да се орпменят. Та това е.

Мерси предварително...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Новата 6-та версия на MAX е точно за архитекти като предлага доста богат набор от инструменти за бързо създаване на врати,стени,спрозорци,стълби,дървета,огради и т.н.А на някое от 3-те CD-та имаше и доста материали свързани с архитектурата.

Иначе работите ти си ги бива,но с MAX щги прави в пъти по-добри.Колкото до линковете скоро ще публикувам доста или тук или в отделна тема.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...