Jump to content
BulForum.com

проблем с hdd


Fena3000

Recommended Posts

Здравейте,

отскоро имам следния проблем с харда, все още си бачка, но взех да имам съмнения, че може да се наложи да сменям харда и затова някой, ако му се е случвал този проблем, ако може да даде съвет.

 

Става въпрос за това, че докато компютъра си ми работи, харда просто се рестартира, само той, чува се един специфичен звук на изключване и включване идващ от харда и съответно, ако работя с някаква информация от него, нещата доста се забавят.

 

Та въпроса ми е каква може да е причината, дали е от самия хард, недостиг на захранване (понеже наскоро си сложих видео карта, която изисква доста мощност, а не съм сменял захранването), превишаване на температурата, или просто да си преинсталирам windows, тъй като и това не съм правил скоро.

 

Та, ако някой може да даде някакъв съвет ще съм благодарен.

Link to comment
Share on other sites

Кажи си кофугурацията, модела на захранването и като за начало пробвай само да смениш кабелите на харда.

Link to comment
Share on other sites

Такам,

процесора е Intel Pentium 4 (520) 2.8GHz

Харда е WDC 120 GB (На може би 5 години вече)

Видеото NVidia GForce NX7900 GTO, производство на MSI

Самото захранване е 350 W мисля, на него пише Rexpower PL-400, сега като гледам модела може и 400 вата да е.

Дъното е Asrock P4VM890 нищо особенно, бях го взел набързо, че предното изгоря.

С 2 плочки рам съм, това не би трябвало да има голямо значение за захранването.

 

Та това е като информация, която мога да дам, ако има още нещо казвайте, ще се опитам да го изнамеря.

Link to comment
Share on other sites

Just opened the case again and the PSU is a Rexpower PL-400. Seen somewhere that these are quite crappy units. According to the unit it only puts out 220 watt!
Третия резултат в гугъл...
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...