Jump to content
BulForum.com

Продавам


Recommended Posts

Продавам компютърно бюро, запазено. Снимки в момента не мога да кача, но гарантирам, че е здраво.

Бюрото е обикновено и мисля, че се води цвят лешник. Цена 30 лв. Единствено изисквам да може да си уредите транспорта, като се вземе бюрото, че аз няма как да Ви го докарам. :)

Link to comment
Share on other sites

Снимки ще кача при първа възможност. Хазяйката от стария офис не е в Пловдив, а бюрото е там все още. Забравил съм да пиша причината за продажба - местене в нов офис и там си имаше бюра, така че това ни стана излишно. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Прибавям и още едно бюро за продажба. Цена 30 лв. Идентично с първото. Снимки все още не мога да кача, апарата не е в мен :blink:

Link to comment
Share on other sites

Прибавям и още едно бюро за продажба. Цена 30 лв. Идентично с първото. Снимки все още не мога да кача, апарата не е в мен :blink:

Поне можеш ли да качиш снимка на модела от интернет. Нещо такова ли е :wacko:

5939_big.jpg

Май няма да имам интерес ако е нещо подобно, защото ми се виждат доста паянтови този тип(общо взето всички от типа "сглоби си сам"), но това си е лично мое мнение.

Link to comment
Share on other sites

Едното бюро е запазено до утре вечер, очаквам connect да се свърже с мен за другото. Но за сега се продава. :)

Link to comment
Share on other sites

Едното бюро е запазено до утре вечер, очаквам connect да се свърже с мен за другото. Но за сега се продава. :)

 

Има ли още бюро,ако да цвънни на 0894389864.

Link to comment
Share on other sites

Бюрата се свалят от продажба заради проблеми с тяхното взимане. Не са виновни съфорумците ! Моля ако някой модератор преглежда темата да е заключи.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...