Jump to content
BulForum.com

Help meee


Guest Guest_Ivan

Recommended Posts

Guest Guest_Ivan

Kupih si kniga za C++ ama kam knigata nqma disk :(((

i sega neznam koq ot si4kite versii da si install. Installnah edna ama ne6to ne saotvetstvat ne6tata ot knigata i programata. Knigata se kazva "C++ na razbiraem ezik"

plssss Help ME koq versiq na c++ da si svalq

Link to comment
Share on other sites

...abe i na toia topik ne znam tuk li mu e miastoto...

 

Ami vij, niama dobar i po-dobar compiler - edinstveno moga da

te posavetvam da polzva6 ANSI C++ a ne prosto C++ kompilator - kato pro4ete6 knijkata

6te znae6 razlikata. Tva deto sam ka4vil e edin ot nai-polzvanite i free

ANSI C/C++ kompilatori...

 

e tova e, gotov si - http://www.warez.ru/NEW_FTP/Win_Appz/DevC++/ - toia bi triabvalo da ti svar6i rabota.

 

~peace~

Link to comment
Share on other sites

V momenta uploadvam Microsoft Visual Studio 6.0 (na CD1 ima Visual C++) spokoino mojesh da polzvash nego. Niama po-dobra sreda za razrabotka ot Visual Studio. Poviarvai mi, rabotil sum na dosta. VC++ e dosta blizo do ANSI (vsushtnost ne znam da ima ANSI C++ compiler, koito da se polzva v real-life - prosto 99% ot sushtestvuvashtia C++ code niama da se compilira ;))))

 

Do Skiv: Dark Lord / MoRDoR

Link to comment
Share on other sites

da de - vaprosa e da se nau4i 4ovek da pi6e napavo ANSI C++ code.... No mislia,4e

'glavite' sa pomislili i za obratnata savmestimost - pone az ne sam imal problem...

A i 6tom sega po4va 4oveka neka da ne go hvarliame na valcite napravo ;) .

Verno e, 4e VS e the top of the pop, no si treba izvestna rutina da ba4ka6 s nego -

v smisal da go izpolzva6 na 100%...

 

Blagodaria ti za VS - vse mi go obe6tavat i vse ne stiga do men - mai nakraia i men me ogria :) :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...