Jump to content
BulForum.com

Продавам къща


Recommended Posts

Къщата е на 2 етажа, като всеки етаж си има баня и тоалетна. На 1 ет. има още голям хол с кухненски бокс, а на 2-рия 2 спални. Самата къща е разделена на 2 апартамента тип мезонет, с 2 отделни входа и по едно паркомясто за всеки апартамент. Квадратурата на къщата е 180 м2 или съответно по 90 м2 на апартамент. Има си веранда и градинка - 260 м2. Цена 1400 Евро на м2 необзаведена или 1500-1600 евро на м2 обзаведена (в зависимост от предпочитането). Снимки ще кача при интерес, но са само отвънка я имам снимана. Самата къща е на 50 метра от плажа и ако не се лъжа има и изглед към морето. Това се сещам за сега, ако някой има други въпроси нека пита тук, на ЛС или на 0885-018-156. :)

Link to comment
Share on other sites

Къщата е на 2 етажа, като всеки етаж си има баня и тоалетна. На 1 ет. има още голям хол с кухненски бокс, а на 2-рия 2 спални. Самата къща е разделена на 2 апартамента тип мезонет, с 2 отделни входа и по едно паркомясто за всеки апартамент. Квадратурата на къщата е 180 м2 или съответно по 90 м2 на апартамент. Има си веранда и градинка - 260 м2. Цена 1400 Евро на м2 необзаведена или 1500-1600 евро на м2 обзаведена (в зависимост от предпочитането). Снимки ще кача при интерес, но са само отвънка я имам снимана. Самата къща е на 50 метра от плажа и ако не се лъжа има и изглед към морето. Това се сещам за сега, ако някой има други въпроси нека пита тук, на ЛС или на 0885-018-156. :)

 

 

имам интерес и бих искал да качиш снимки.

И квадратурата на верандата и градината и те ли се плащат по 1400 евро :) или това ти е само за самата къща и градината влиза в тая цена, 252000 Евро ?

Link to comment
Share on other sites

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=251922 Ето снимките. Цената на къщата общо е 252 000 Евро и към нея влиза и градинката и верандата. Всеки апартамент има 2 спални, хол, кухня, тераса, паркомясто, 2 бани+WC. Цената на 1 апартамент се пада 126 000 Евро. :) За предпочитане е продажбата на цялата къща, но ако някой изяви желание може да се продаде и апартамент само.

П.С. Това са цени при необзаведена къща или апартамент.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...