Jump to content
BulForum.com

Bulgarian_Enciclopedia_full_CD_install


Recommended Posts

  • 1 year later...

Записах я,преобразувах я със CDImage/open>extract to.../,записах я на отделен CD.Работи добре,но всеки път стартира само от диска,а аз искам да я имам на твърдия диск и да я стартирам всеки път за бързи справки/като шоуто "Стани богат"-като зададат въпрос понякога ми е интересно да потърся отговора в Енциклопедията/.

Трябва ли да я записвам наново и да я остава в оригиналния си вид,за да стартира от твърдия диск,или има начин нещо да се промени,за да стартира така,както искам?

Link to comment
Share on other sites

Ami zashtoto Windowsa pomni otkyde si ya instaliral t.e. pomni che e ot E:naprimer (ako CD-to ti e E: )

napravi si virtualno CD i ya mauntni ot nego. Posle ya instaliray ot tam. Naprimer ako virtualnoto CD ti e s bukva V (kato pri men-da si spomnyam,che e V-irtualno ,he-he) posle Windowsa shte pomni che instalirana ot V i shte ti trygva bez problem.

Tova go razbrah kato se pomychih s nyakolko imidja na enciclopedii.

Uspeh !

Link to comment
Share on other sites

Ще последвам съвета и ако стане ще се обадя.Лошото е,че в момента нямам свободно място на твърдия диск-да поразчистя малко и ще пробвам.

А как стоят нещата с Голямата руска енциклопедия?Тя дали ще иска отделните дискове или ще може да стартира според твоя съвет?

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Момчета,потърсих я на warez-а,няма я вече май? :( Някой ще може ли да я ъплоадне ?Иначе добра ли е енциклопедията?

Link to comment
Share on other sites

Момчета,потърсих я на warez-а,няма я вече май? :( Някой ще може ли да я ъплоадне ?Иначе добра ли е енциклопедията?

 

Май е това http://warez.ru:8085/Win_Appz/*Dictionarie...yclopedia.2002/

Link to comment
Share on other sites

Niakoi mai ia tarse6e predi vreme - eto ia:

Bulgarska Encyclopedia A-Q...

nadiavam se da vi e polezna... enjoy..

 

:D  :D  :D

 

~peace~

Браво ov3rm4n :P .Благодаря!Тъкмо мислех да искам тази енциклопедия от учителката ми по история но ти ми я сервира на тепсия :)

btw: линкчето не ти работи ,явно е била делната .Но по горе имаше някой кадето е беше качил пак и на него специялно благодарности ! ;)

Link to comment
Share on other sites

Хора дайте някакъв Crack че трябва да пускам постоянно D-Tools !Ако има някакъв начин да я подкарам без Virual disk казвайте ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...