Jump to content
BulForum.com

Модема прекъсва и се ресетва сам


Recommended Posts

Имам следния проблем. От около месец модема започна сам да се ресетва през различен период от време.

Става следнаото: интернета прекъсва, модема се ресетва сам и после за около 30мин ~ 1 час няма проблеми след това отново прекъсва. Така и не мога да разбера за кво става така. Звънях на съпорта казаха, че ша проверат ама се съмнявам. Някой да е имал подобен проблем?

Link to comment
Share on other sites

Имам следния проблем. От около месец модема започна сам да се ресетва през различен период от време.

Става следнаото: интернета прекъсва, модема се ресетва сам и после за около 30мин ~ 1 час няма проблеми след това отново прекъсва. Така и не мога да разбера за кво става така. Звънях на съпорта казаха, че ша проверат ама се съмнявам. Някой да е имал подобен проблем?

ако говориш за бтк такъв проблем съм имал два дена след като се появиха 4мб скоростите. ако говориш за екк ... свиквай.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Имам следния проблем. От около месец модема започна сам да се ресетва през различен период от време.

Става следнаото: интернета прекъсва, модема се ресетва сам и после за около 30мин ~ 1 час няма проблеми след това отново прекъсва. Така и не мога да разбера за кво става така. Звънях на съпорта казаха, че ша проверат ама се съмнявам. Някой да е имал подобен проблем?

Предполагам става въпрос за БТК, нека внеса едно уточнение, че бутона за ресетване се намира вътре в кутията (ако е синия модем), тоест после ти иска потребителско име и парола в www.my.contact.bg , така ли е при теб?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...