Jump to content
BulForum.com

Продавам фотопринтер


Recommended Posts

Принтера е чисто нов ... изпечатани са само 4 снимки от оригиналната му касета която беше за 5. Продавам го с оригиналната касета и една снимка в нея. (въврви с целия си комплект зарядно + кутии + тава за листовете.) Има гаранция до 2-ри юли 2008

http://photo.net/equipment/canon/cp510_710/

Ако някой иска снимки да пише PM.

Цена 65лв може и лек коментар

Link to comment
Share on other sites

Ами при този принтер главите се купуват заедно с фотохартията, т.е. главата му стига точно за толкоз снимки колкото има и в пакетчето с нея ... мойта оригиналната на канон беше за 5 снимки аз съм направил 4 и съответно има още една ... от деком се купува нов пакет снимки + глава те вървят заедно ... печата в размер 10х13 снимки на фотохартия с качество все едно са от фото :)

Link to comment
Share on other sites

Въпросче: Тези 4 снимки, които си разпечатал с принтера могат ли да си видят (като качество на печата) ? И още: Без батерия е, нали?

 

Гледам, че консуматива излиза около 60 стотинки на снимка ( http://www.canon.bg/main_entry_full.php?id=591 ), зависи от къде го взимаш.

Link to comment
Share on other sites

честно казано наистина излиза към 55ст на снимка ... да снимките 4 които съм разпечатал ги пазя мога да ги покажа на човек който иска да ги види ... качеството е изключително наистина мн е яко (разпечатвал съм снимки снимани на 5mpx ... Батерията за това нещо струва 160лв нова спец само на канон защото трябва да има един процеп през нея през който за малко излиза снимката ... когато ми го подариха фотопринтера струваше 100лв ако смятах да се занимавам с него можеби щях да му купя батерия но ...

УДобен е понеже е относително малък дори със захранването и може да се носи на отдалечени места при роднини на село например с които няма да се видиш скоро - снимаш и оставяш спомен ... :P

поддържа picture bridge и съотв се свързва и синхронизира със абсолютно всеки фотоапарат гсм и кво ли не което поддържа този стандарт

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...