Jump to content
BulForum.com

Може ли някой да ми помогне?


Mc_Tuzara

Recommended Posts

Имам сертифакт за каравана (която продавам) , но ми изискват Талон. Караваната е внесена от Англия но там няма талони защото не се счита за превозно средство. Защото се тегли с автомобил. Как да се сдобия с този талон и какво точно трябва да направя за да я продам. :confused Караваната не е регистрирана и един вид не съществува

 

Благодаря Предваритлно!

Важно е вече има копувач за караваната и той чака :huh:

Link to comment
Share on other sites

От поста ти не става ясно каква каравана имаш предвид - един път пишеш каравана, по - нататък кола, но щом се тегли, явно става въпрос за ремарке каравана. Така или иначе, нужно е да я регистрираш в КАТ. Подробности за документите, които са ти нужни, има на http://www.kat.mvr.bg/Nar_I-45.txt , глава ІІ, раздел І. Ако не ти се чете, иди в КАТ да ти обяснят. ;)

Успех!

Link to comment
Share on other sites

Да забелязах накрая съм написъл колата. Моя грешка иначе тва го прочетох мерси. Днес бях в кат цял ден и там ми казаха че няма регистрация на караваната. В Англия от кадето я взех не се води за превозно средство. А в Бъглария трябва да е регистрирана да се използва.

Link to comment
Share on other sites

Да забелязах накрая съм написъл колата. Моя грешка иначе тва го прочетох мерси. Днес бях в кат цял ден и там ми казаха че няма регистрация на караваната. В Англия от кадето я взех не се води за превозно средство. А в Бъглария трябва да е регистрирана да се използва.

 

И в КАТ отказват да я регистрират ли? Това, че не е била регистрирана в Англия не значи, че не трябва да я регистрират. Например новите коли, които се внасят от дилърите, се регистрират за пръв път в БГ. Ако имаш документ от Англия, че си я придобил законно, не виждам причина да ти отказват регистрация в КАТ.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...